هم رسان: نوار وضعیت گوشی‌های همراه میزان شارژ باطری و یا میزان قدرت سیگنال‌ها را نشان می‌دهد، اما شاید تمایل داشته باشید موارد دیگری از جمله مقدار حافظه باقیمانده، تعداد پیام‌های مشاهده نشده، دمای باطری و یا مصرف پردازنده را در این نوار مشاهده کنید.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان به نقل از تکرادار، PowerLine اپلییکشن اندرویدی است که برای مشاهده این موارد و موارد دیگر طراحی شده است. این اپلیکیشن به جای یک آیکون به صورت یک نوار رنگی در بالای صفحه نمایش ظاهر می‌شود که ظاهری جالب به این شاخص‌ها می‌دهد.
شما می‌توانید برای موارد دیگری مانند عمر باطری که نوار وضعیت از قبل آن را نمایش می‌دهد، نوارهایی اضافه کنید و طول این نوارها به وضعیت موردی که قرار است در نوار جای بگیرد، بستگی دارد. برای مثال در صورتی که مقدار شارژ باطری گوشی 50 درصد باشد، نوار مخصوص باطری نصفه خواهد بود.

هیچ محدودیتی برای اضافه کردن نوارهای مختلف به صفحه نمایش نخواهید داشت. شما می‌توانید این نوارها را در قسمت بالا، پایین، چپ یا راست صفحه قرار دهید.
همچنین می‌توانید رنگ و اندازه نوارها را نیز تغییر دهید اما در صورتی که قصد دارید بیش از یک مورد را در صفحه نمایش دهید، باید به سراغ نسخه pro بروید و 2.99 دلار هزینه کنید. این نسخه از اپلیکیشن به شما اجازه می‌دهد 9 نوار در آن واحد به صفحه اضافه کنید.
در صورتی که بخواهید در یک نگاه اطلاعات زیادی را از گوشی خود به دست آورید و یا فقط طراحی زیبای میله‌ها را دوست دارید، این خرید می‌تواند با ارزش باشد. برای دانلود اینجا را کلیک کنید.