هم رسان: Microsoft Fresh Paint عملکردی فوق العاده در تبلت دارد و هنرمندان جوان می توانند با استفاده از انگشتان خود نقاشی هایی زیبا خلق کنند.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان به نقل از تک رادار،Fresh Paint اپلیکیشن هنری از مایکروسافت است که این بار احساس قرار دادن قلم یا قلم مو را بر روی کاغذ برای کاربر ایجاد می کند.
رابط کاربری این برنامه احساس یک نقاشی واقعی را برای کاربر ایجاد می کند، در این برنامه یک پالت پلاستیکی رنگ وجود دارد که وقتی قلم موخود را در آن فرو می کنید صدایی واقعی ایجاد می کند، و نشان می دهد که شما در حال حاضر از چه رنگی استفاده می کنید. شما می توانید قلم مو خود را قبل از برداشتن رنگ جدید در کاسه آب بشوئید و یا اینکه رنگ ها را یکی پس از دیگری بردارید تا رنگ ها روی قلم مو ترکیب شده و رنگ جدیدی به دست آید.

Fresh PaintFresh Paint می تواند آب رنگ، گواش و تمامی رنگ های مخصوص نقاشی را شبیه سازی کند. همانطور که از اسم این اپلیکیشن بر می آید، شما می توانید طوری با نقاشی خود کار کنید که هنوز خشک نشده است و در هر لحظه می توانید رنگ های جدید به آن اضافه کنید و رنگ ها را با هم ترکیب کنید. هنرمندان با تجربه می توانند با ابزارهای موجود در این اپلیکیشن که شباهت زیادی با نوع واقعی شان دارند نتایج فوق العاده ای به دست آورند، در حالیکه بچه ها و تازه کاران نیز اثری ابتدایی خلق خواهند کرد. برای دانلود اینجا را کلیک کنید.