هم رسان: Blackpills اپلیکیشنی برای برنامه‌های مختلف است که می‌توان آن‌ها در گوشی یا تبلت پخش کرد. تمامی این نمایش‌ها و برنامه‌ها اصلی هستند و این اپلیکیشن ژانرهای مختلفی مانند طنز، مهیج، علمی تخیلی و غیره را شامل می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان به نقل از تکرادار، محتوای نمایشی این اپلیکیشن از کیفیت بالایی برخوردار هستند و در میان آن‌ها آثاری از افراد مشهور مانند جیمز فرانکو دیده می‌شود.
برنامه‌های موجود همچنین کوتاه هستند و حدود 10 تا 15 دقیقه طول می‌کشند، بنابراین در هر کجا که هستید و هر کاری که انجام می‌دهید می‌توانید فرصتی برای تماشای محتوای این برنامه داشته باشید.

در حال حاضر نمایش‌های زیادی در این اپلیکیشن وجود ندارد اما Blackpills قول داده هر هفته یک سریال جدید و هر روز یک قسمت جدید به آن اضافه کند. این اپلیکیشن کاملاً رایگان است.
البته نقطه ضعف‌هایی در این اپلیکیشن وجود دارد. برای مثال شما نمی‌توانید فیلم‌ها را دانلود کرده و به صورت آفلاین تماشا کنید و همچنین طراحی این اپلیکیشن به صورتی است که تنها در یک گوشی و یا تبلت قابل اجرا است. اگر به تماشای فیلم‌های کوتاه علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم آن را از دست ندهید. برای دانلود اینجا را کلیک کنید.