هم رسان: Flowx در واقع یک اپلیکیشن جدید نیست بلکه نام جدید اپلیکیشن WeatherBomb است، اما اگر اطلاعاتی درباره آن ندارید پیشنهاد می کنیم این مطلب را مطالعه کنید.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان به نقل از تکردار، Flowx یک اپلیکیشن پیش بینی کننده بسیار جالب است، که علاوه بر نمایش وجود احتمال بارندگی، نحوه ی تغییر سیستم های آب و هوایی را نیز به کاربران خود نشان می دهد.
این برنامه یک نقشه در اختیار شما قرار می دهد و شما می توانید وضعیت بارندگی، ابرها، سرعت باد، دما، فشار و یا ارتفاع امواج را در آن دنبال کنید. سپس می توانید با زوم کردن بر روی نقشه و جابه جایی آهسته مشاهده کنید که این شرایط طی چند ساعت و یا یک روز چه تغییراتی خواهند داشت، برای مثال می توانید به ابرها و یا طوفان در روی نقشه نگاه کنید و وضعیت آنها را دنبال کنید.
همچنین می توانید پیکان هایی را به نقشه اضافه کنید تا مسیر مشخص تری از حرکت سیستم های هوایی را به شما ارائه دهد، جزئیات اصلی مانند دما همیشه نمایش داده می شود و می توانید واحد اندازه گیری ها را خودتان انتخاب کنید.

Flowx Flowx به احتمال زیاد جای اپلیکیشن معمولی پیش بینی هوا را نمی گیرد، در واقع توضیحات این اپلیکیشن حاکی از این است که بهتر است این برنامه د رکنار یک اپلیکیشن آب و هوایی رایج تر مورد استفاده قرار بگیرد، با این حال در صورتی که به اطلاعات بیشتری درباره الگوهای آب و هوایی نیاز دارید، پیشنهاد می کنیم از این برنامه جالب و جذاب استفاده کنید.
در صورت دانلود این اپلیکیشن با یک خرید میان برنامه ای 1.99 دلاری و یا 4.99 دلاری در هر سال می توانید از شر تبلیغات خلاص شوید و به جای پیش بینی 7 روزه اطلاعات مربوط به 10 روز را به دست آورید و مطمئن شوید که به روزرسانی های جدید را دریافت خواهید کرد.برای دانلود اینجا را کلیک کنید.