هم رسان: بازی Ballz از بازی‌های ابتدایی و قدیمی است اما با ترکیب ایده‌های موجود در بازی‌های Breakout، endless runners و Angry Birds توانسته افراد زیادی را به سمت خود جلب کند.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان به نقل از تکرادار، شما در این بازی توپ خود را به سمت دیواری از بلوک‌های شماره گذاری شده می‌اندازید و باید پیش از قرار گرفتن این دیوار در پایین صفحه نمایش باید به آن ضربه بزنید. عدد روی هر بلوک نشان می‌دهد که باید چند بار به آن ضربه بزنید که آن حذف شود. هر بار که توپ شما متوقف می‌شود، بلوک‌ها یک قدم جلوتر می‌آیند.

Ballz با گذشت زمان می‌توانید توپ‌های بیشتری جمع کنید که همگی با هم پرتاپ می‌شوند اما اعداد روی بلوک‌ها به شدت افزایش می‌یابد تا امتیازها شما بیشتر شود.
فیزیک این بازی بر تصادف استوار است و مکانیسم هدف آن پیچیده است و عوامل ظاهری آن در حد ابتدائی هستند اما با این حال بازی Ballz بسیار جذاب است زیرا به تدریج می‌توانید توپ‌های بیشتری را به دست بیاورید و همه آن‌ها را با هم پرتاپ کنید. اگر چه این بازی به تغییراتی نیاز دارد و تا حدودی کلاسیک است اما یک بازی رایگان فوق العاده است.برای دانلود اینجا را کلیک کنید.