هم رسان: Age of 2048 چهره جدیدی از بازی پازلی 2048 است که از کشیدن و کنار هم قرار دادن کاشی تشکیل شده است. 2048 در واقع نسخه جدیدی از بازی فوق العاده جذاب Threes!، که خود دارای یک نسخه رایگان است، اما این بازی از امتیاز باز بودن منبع برخودرار است که در نتیجه می توان از تم ها و مضامین مختلفی در آن استفاده کرد.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان به نقل از تکرادر، در بازی اصلی 2048 شما باید کاشی های شماره دار را در یک جدول چهار در چهار کنار هم بکشید. با این کار کاشی های هم شماره در هم ادغام شده و عدد روی کاشی دو برابر می شود. اما Age of 2048 شامل ساختمان ها و بناهای مختلف است.
ابتدا باید تکه سنگ ها را کنار یکدیگر جمع کنید و از آنها سایه بان ها و ساختمان های سنگی بسازید. شما باید یک بنای شگفت انگیز بسازید که معادل همان کاشی 2048 در بازی اصلی است تا بتوانید وارد مرحله بعدی بازی شوید.

Age of 2048اما بازی Age of 2048 هنوز محدودیت هایی دارد و فاقد جذابیت و تنوع بازی Threes! است. به طور کلی طراحی، مضمون و اضافه شدن قابلیت های مفید دیگر به این بازی نشان می دهد که این بازی ارزش دانلود کردن دارد و می تواند در بین بازی های دیگر در رتبه بالاتری قرار بگیرد. برای دانلود اینجا را کلیک کنید.