هم رسان: موفقیت هایی که نینتندو با کنسول سوئیچ به دست آورد موجب شد عنوان های جذاب و مهمی برای این کنسول ارائه شود با این حال نینتندو تصمیم گرفته تعدادی از بازی های مستقل را نیز در این کنسول ارائه دهد و جدیدترین عنوان از این بازی ها “Don’t Starve” نام دارد.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از ابرگیزمو، این بازی در سال 2013 برای رایانه های شخصی عرضه شد و اززمان تاکنون به پلت فرم های مختلفی از جمله PS3، PS Vita و PS4 راه یافته است. این بازی همچنین برای نسخه های اندرویدی و آی او اس نیز ارائه شده است و به نظر می رسد که کنسول سوئیچ خانه ی بعدی آن باشد. این بازی 23 فروردین برای این کنسول عرضه خواهد شد و شامل محتواهای قابل دانلود (DLC) “Reign of Giants” و “Shipwrecked” می باشد.

بازی ‘Don’t Starve’ تا چند روز آینده به نینتندو سوئیچ می آیدعنوان Don’t Starve در واقع عنوان جدیدی در بازی های مستقل به شمار نمی رود اما ارائه ی این بازی در کنسول سوئیچ پس از سال ها می تواند خبر خوبی برای آن دسته از افرادی باشد که علاقه مند به این بازی هستند. بازی Don’t Starve یک بازی جهان باز است و بازیکنان در آن باید تلاش کنند تا جایی که می توانند زنده بمانند.
این امر با شکار حیوانات، جمع آوری غذا ، بنای سرپناه و همچنین جلوگیری از حملات هیولاها در شب امکان پذیر خواهد بود. این بازی سبک هنری بسیار منحصر به فردی دارد و اکنون با قیمت 19.99 دلار به فروش می رسد. برای آشنایی با این بازی می توانید تریلر زیر را تماشا کنید.