هم رسان: اگرچه اپل در بعضی موارد خلاقانه عمل می کند، اما گاهی اوقات به نظر می رسد که در مورد عرضه قابلیت هایی که رقبا مدت هاست در محصولات خود قرار داده اند، کمی تعلل می کند. برای مثال می توان به شارژ بی سیم اشاره کرد که بالاخره در گوشی آیفون امسال معرفی شد، همچنین یک مثال دیگر صفحه های OLED است که برای اولین بار در گوشی آیفون 10 (آیفون ایکس)شاهد آن بودیم.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از ابرگیزمو،  به نظر می رسد تصمیم اپل برای سال ها انتظار پیش از استفاده از صفحه نمایش های OLED جواب داده و نتیجه ای موفقیت آمیز داشته است، چرا که طبق بررسی انجام شده توسط کارشناسان DisplayMate به نظر می رسد که صفحه نمایش آیفون 10(آیفون ایکس)از بهترین مواردی است که این موسسه تا به حال تست کرده است.

 به ادعای DisplayMate، آیفون 10بهترین صفحه نمایش را دارد DisplayMate تائید می کند که سامسونگ نقش مهمی در توسعه و ساخت صفحه نمایش مورد استفاده در آیفون 10داشته است، اما اضافه می کند:” آن چیزی که صفحه نمایش آیفون 10را به بهترین صفحه نمایش گوشی های هوشمند تبدیل می کند کالیبراسیون فوق العاده دقیق صفحه نمایش است که اپل توسعه داده است و سخت افزار OLED را به یک صفحه نمایش فوق العاده دقیق و درست، باعملکرد بالا و با جلوه تبدیل می کند.
از یک دیدگاه فنی به نظر می رسد که صفحه نمایش آیفون 10کاملا خوب است، اما این به خود شما بستگی دارد که با نظر DisplayMate مبنی بر اینکه این بهترین صفحه نمایش تست شده تا به حال است موافقت کنید یا خیر.