هم رسان: ممکن است که به یاد داشته باشید که دیزنی در مرداد امسال طی یک کنفرانس ویدئویی اعلام کرد قصد دارد محتوای خود را از Netflix خارج کند تا راه اندازی سرویس استریم خود را شروع کند. شرکت قصد دارد این سرویس را در سال 2019 راه اندازی کند که شامل مجموعه فیلم‌ها و رسانه‌های موجود در کانال‌های مختلف آن خواهد بود. بنابراین یکی از همین روزها دیگر قادر به تماشای فیلم‌های دیزنی در شبکه Netflix نخواهید بود.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از گیکی گجتز، اکنون خبرهای جدیدی به گوش می‌رسد. شرکت دیزنی برای رقابت با Netflix، سرویس استریم خود را ارزان‌تر ارائه خواهد کرد. رئیس شرکت دیزنی این خبر را اخیراً در یک کنفرانس ویدئویی اعلام کرد و افزود به دلیل وجود محتواهای کمتر این سرویس حداقل در شروع کار ارزان‌تر خواهد بود.
«رابرت ای ایگر» رئیس و مدیر عامل شرکت Walt Disney گفت: «می‌توانم بگویم برنامه ما تا حد زیادی ارزان قیمت‌تر از خدمات Netflix خواهد بود. این مسئله بیانگر این حقیقت است که حجم محتواهای موجود تا حد زیادی کمتر خواهد بود. این سرویس شامل محتواهای با کیفیت بالا خواهد بود زیرا ما از برندها و حق امتیازهایی که استفاده کرده‌ایم که بسیار مطرح هستند. اما این محتواهای با کیفیت در حجم کمتری ارائه خواهند شد که قیمت‌ها به خوبی گویای این مطلب خواهند بود.»

هدف بعدی این شرکت جذب مخاطبان بیشتر به این سرویس خواهد بود. با افزایش تدریجی محتواهای موجود در این سرویس دیرنی می‌تواند قیمت‌ها را افزایش دهد که این افزایش حاکی از افزایش حجم محتواها خواهد بود. کاربران Netflix می‌توانند تا پایان سال 2019 همچنان به فیلم‌های دیزنی دسترسی داشته باشند که شامل فیلم‌هایی است که در سال 2018 روی پرده سینما خواهند رفت. در صورتی که به فیلم‌های دیزنی علاقه دارید، می‌توانید این سرویس را دنبال کنید.