هم رسان: پیش از آغاز E3 2018، شک و تردید هایی درباره معرفی رسمی بازی Devil May Cry 5 در این رویداد بزرگ وجود داشت. این به خاطر ثبت دامنه Devil May Cry 5 بود. خبر خوب برای علاقمندان به سری بازی های Devil May Cry این است که به نظر می رسد جدیدترین عنوان از این سری بازی به طور رسمی معرفی شده است.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از ابرگیزمو، طبق بیانیه منتشر شده، Devil May Cry 5 دنباله ای واقعی از نسخه Devil May Cry 4 است که پیش از این در سال 2008 عرضه شده بود، بنابراین جای تعجب نداشت که طرفداران بی صبرانه منتظر رونمایی از نسخه جددی آن باشند. این به این معناست که بر خلاف بازی های برگرفته از نسخه اصلی این بازی، Devil May Cry 5 دقیقا از همان جایی شروع می شود که نسخه قبلی به پایان رسیده است و در این بازی شاهد شخصیت ها و داستان اصلی خواهیم بود.

” سال ها از رویداد های Devil May Cry 4 می گذرد و اتفاقات زیادی به وقوع پیوسته است. نرو شکارچی اهریمنی جوان بازوی اهریمنی Devil Bringer را از دست داده است. او برای جبران بازوی اهریمنی از دست داده اش و همچنین حفظ رنکینگ خود، از کمک دستیار حرفه ای نیکو به عنوان شخصیت جدید در سری جدید استفاده می کند تا بتواند یک دست قرض بگیرد و انواع مختلفی از بازو های پروتزی را برای خود بسازد تا بتوانید قفل قابلیت های جدید جنگ کردن را باز کند و قدرت های ویرانگر را به دست آورد.”
قرار است Devil May Cry 5 در بهار سال 2019 عرضه شود که در آن زمان برای Xbox One, PS4 و رایانه در دسترس علاقمندان قرار خواهد گرفت. انتظار می رود که تاریخ دقیق انتشار بازی به زودی اعلام شود.