هم رسان: پس از معرفی Crash Bandicoot N Sane Trilogy مشخص شد که این عنوان بازی منحصراً برای کنسول پلی استیشن 4 (PS4) ارائه می شود و گفته شد که ممکن است این حق انحصاری در بازه ی زمانی مشخصی باشد. اخیراً نیز یک از خرده فروشی ها در فهرست بازی های خود اشاره به امکان ارائه ی این عنوان در کنسول های نینتندو سوئیچ کرده است.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از ابرگیزمو، اکتیویژن تایید کرده است که عنوان Crash Bandicoot N Sane Trilogy اوخر امسال برای پلت فرم های مختلفی عرضه می شود که شامل نینتندو سوئیچ، ایکس باکس وان و همچنین رایانه های شخصی (PC) از طریق استیم می شود. این عنوان هم زمان در تاریخ 19 تیر برای پلت فرم های ذکر شده عرضه می گردد.

Crash Bandicoot Trilogy برای پلت فرم های مختلف ارائه می شود (+ فیلم)عنوان N Sane Trilogy محتوی عنوان هایی همچون Crash Bandicoot، Crash Bandicoot 2:Cortex Strikes Back و Crash Bandicoot: Warped می شود.
گزارش های جدید حاکی از آن است که اکتیویژن در حال توسعه ی عنوان جدیدی از Crash Bandicoot است اما مشخص نیست که این عنوان دقیقاً چه زمانی ارائه می شود البته گفتنی است این خبر هنوز از سوی اکتیویژن تایید نشده است.