هم رسان: ما اخیرا بعضی از گزینه های رنگ سامسونگ گلکسی اس 9 و 9 پلاس را دیده ایم و حالا شاهد عکسی از نسخه آبی رنگ آن هستیم.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از گیکی گجتز، گوشی های گلکسی اس 8 و اس 9 پلاس در چهار رنگ مختلف توزیع خواهند شد، این رنگ ها شامل مشکی تیره، بنفش یاسی (Lilac )، خاکستری تیتانیومی و آبی مرجانی هستند.
طراحی گوشی های گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس شبیه به گلکسی اس 8 و اس 8 پلاس است و این گوشی ها از صفحه نمایش های مشابهی برخوردار هستند. این گوشی ها در کشورهای مختلف با پردازنده های مختلفی عرضه خواهد شد. این پردازنده ها شامل Exynos 9810 جدید و اسنپدراگون 845 کوالکام هستند.

گفته می شود که گلکسی اس 9 دارای 4 گیگابایت رم و اس 9 پلاس 6 گیگابایت رم است و حافظه داخلی آنها از 64 گیگابایت شروع می شود و ممکن است تا 512 گیگابایت نیز افزایش یابد. اس 9 شامل یک دوربین و مدل اس 9 پلاس شامل دو دوربین است.
هر دوی این گوشی ها مجهز به دوربین جدید سامسونگ هستند که اخیرا معرفی شده است. بر اساس گزارشات اخیر گوشی گلکسی اس 9 با قیمت 899 یورو و گلکسی اس 9 پلاس با قیمت 999 یورو در ماه مارس به فروش خواهد رسید. سامسونگ این گوشی ها را در رویداد کنگره جهانی موبایل در 25 فوریه معرفی خواهد کرد. پیش فروش این گوشی ها از 2 مارس شروع شده و در 16 مارس بین خریداران توزیع خواهد شد.