هم رسان: بسیاری از بازی‌ها به واسطه سرویس Backward Compatibility ایکس باکس وان در هر دو پلت فرم ایکس باکس 360 و ایکس باکس وان جدید قابل اجرا است. طبق اعلام میجر نلسون (Major Nelson) به تازگی بازی Call of Duty: Black Ops II نیز در فهرست بازی‌های این سرویس قرار گرفته است.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان به نقل از ، برخی از بازی‌هایی که به تازگی در فهرست این سرویس قرار گرفته‌اند عبارت‌اند از: Far Cry 3، Assassin’s Creed Revelations، Darksiders، Darksiders II و Stacking.
بازی Call of Duty: Black Ops II تا 28 فروردین در فهرست فروش بهاره ایکس باکس قرار دارد و در صورتی که این نسخه را ندارید می‌توانید آن را با تخفیف‌های ویژه خریداری کنید.

در حال حاضر بیش از 300 بازی کنسول ایکس باکس 360 بر روی ایکس باکس وان قابل اجرا است. کاربران عضو Live Gold ایکس باکس می‌توانند بازی های چند نفره را بازی کنند و با دوستان خود در ایکس باکس وان و 360 ارتباط داشته باشند.
علاوه براین بازی‌های ایکس باکس 360 با عنوان Gold نیز در ایکس باکس وان قابل اجرا است و هر ماه امکان اجرای بازی‌های رایگان بیشتری را در ایکس باکس وان برای کاربران فراهم می‌کند.