هم رسان: «میان برها» ابزارهای بسیار مفیدی هستند. بهترین نمونه برای این موضوع میان بری است که سیستم عامل های اندروید و آی او اس برای راه اندازی دوربین به صورت مستقیم از صفحه قفل ارائه می دهند در نتیجه کاربران دیگر نیازی به بازکردن قفل گوشی و اجرای برنامه دوربین ندارند.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان به نقل از ابرگیزمو، اگر از آن دسته افرادی هستید که زیاد یادداشت بر می دارید و از سیستم عامل مبتنی بر کروم (Chrome OS) استفاده می کنید، شاید علاقه مند باشید بدانید این سیستم عامل یک میان بر برای یادداشت برداری در صفحه قفل ایجاد خواهد کرد. کارشناسان وب سایت ChromeUnboxed اطلاعاتی درباره یک قابلیت جدید یافته اند که تنظیمات قلم استایلوس برای یادداشت برداری در صفحه قفل در آن به روز رسانی شده و تعدادی از مشکلات یادداشت برداری در صفحه قفل برطرف شده است.

این قابلیت هنوز فعال نشده اما به گفته وب سایت 9to5Google این قابلیت به زودی در دسترس قرار خواهد گرفت. توسعه دهندگان می توانند از مزیت های این قابلیت بهره مند شوند و برنامه هایی را تولید کنند که دارای دسترسی سریع بوده و پیش از ورود کاربر به رایانه راه اندازی شوند.
مشخص نیست این قابلیت چه زمانی در دسترس قرار خواهد گرفت. البته امکان دارد در حال حاضر تنها در مرحله آزمایشی باشد اما در صورت کسب اطلاعات بیشتر شما را مطلع خواهیم کرد.