هم رسان: کانن از دوربین PowerShot جدیدی به نام PowerShot G1 X Mark III رونمایی کرد. این دوربین مجهز به حسگر APS-C و پردازنده ی DIFIC 7 کانن است.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از گیکی گجتز، دوربین کانن PowerShot G1 X Mark III دارای یک لنز 24-7 میلی متری با زوم اپتیکال 3 برابر است و همچنین با تثبیت کننده 4 مرحله ای و قابیلت های دیگر ارائه می شود.
کانن با افتخار اعلام کرده که دوربین PowerShot G1 X Mark III دارای سیستم الکترو اپتیکال (EOS ) است. این دوربین نه تنها یک تجربه ی کاربری خوب را ارائه می دهد بلکه قابلیت های آن در سطح قابلیت های دوربین DSLR ارائه می شود و در کنار آن می توان قابلیت ها را برای استفاده ی شخصی تنظیم کرد. فرقی نمی کند یک عکس در حال حرکت (اکشن) می گیرید یا یک عکس خانوادگی پرتره، با لمس و کشیدن فوکوس خودکار (AF) شما می توانید تنظیمات عکاسی را با استفاده از نقاط AF کنترل کنید و مطمئن شوید که عکس های شفاف و زیبایی گرفته اید.

دوربین کانن PowerShot G1 X Mark III رسماً معرفی شداین دوربین 399 گرم وزن دارد و 14.8 میلی متر بارک تر و تقریباً 16 درصد کوچکتر از دوربین G1X Mark II است. افرادی که با سری دوربین های EOS کانن کار کرده باشند مطمئناً به قابلیت های عملکردی و کنترل PowerShot G1 X Mark III’ علاقه مند خواهند شد. دوربین جدید PowerShot G1 X Mark III کانن از ماه آینده با قیمت 1,149 پوند به فروش می رسد.
شما می توانید با مراجعه به وب سایت رسمی کانن اطلاعات بیشتری از این دوربین به دست آورید.