هم رسان: دوربین EOS 7D MK II کانن حدود 3 سال قبل در شهریور ماه رسماً رونمایی شد و احتمالاً دیگر زمان آن رسیده که این دوربین ارتقا یابد. بنابراین شنیدن خبر رونمایی دوربین EOS 7D MK III در سال آینده خیلی هم دور از انتظار نیست.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از ابرگیزمو، وب سایت Canon Rumors گزارش کرده کانن از این دوربین در اسفند امسال رونمایی خواهد کرد. با توجه به اینکه نمایشگاه + CP در اسفند ماه برگزار می‌شود، دور از انتظار نخواهد بود که کانن از دوربین EOS 7D MK III در این نمایشگاه رونمایی کند. متأسفانه در حال حاضر اطلاعاتی درمورد مشخصات این دوربین در دسترس نیست.

با این حال منابع وب سایت Canon Rumor ادعا کرده‌اند این دوربین قادر به ضبط فیلم‌های 4K، قابلیتی که امروزه بسیار رایج است، به ویژه با درنظر گرفتن این نکته که حتی گوشی‌های ما نیز از این قابلیت پشتیبانی می‌کنند. منابع این وب سایت همچنین به استفاده از «حسگر جدیدی برای اولین بار» در دوبین‌های DSLR کانن اشاره کرده‌اند که به این موضوع اشاره دارد که شاید کانن از حسگر جدیدی برای EOS 7D MK III استفاده کرده باشد.
به زودی جزئیات بیشتری درباره EOS 7D MK III منتشر خواهد شد اما تا آن زمان اطلاعات مذکور را تنها در حد یک حدس و گمان در نظر بگیرید.