هم رسان: سرانجام اکتیویژن و Sledgehammer Games نسخه جدید Call of Duty را با مضمون جنگ جهانی دوم منتشر کردند.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از گیکی گجتز، علاقه مندان می توانند هم اکنون بازی Call of Duty WWII را برای پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و سیستم های رایانه ای تهیه کنند. این بازی به سبک اول شخص تیرانداز بوده و فاقد سیستم پیشرفته حرکتی است که در سه نسخه قبلی Call of Duty شاهد آن بودیم و اکنون با مکانیک های حرکتی مرسوم گذشته ارائه می شود.
در گیم پلی بازی نیز تغییراتی صورت گرفته است؛ از جمله حذف بازیکنانی که می توانستند جان خود را دوباره احیا کنند و نیازی به دیگر بازیکنان برای درمان و تهیه مهمات نداشتند. مانند همیشه یک حالت چند نفره نیز در بازی گنجانده شده و این امکان را برای بازیکنان فراهم می کند تا کنترل بازی را به عنوان گروه متفقین یا قوای متحدین به دست بگیرند. همچنین در این نسخه حالتی تحت عنوان Divisions یا لشکرها ارائه می شود که به واسطه آن بازیکنان می توانند از میان پنج لشکر مختلف با مهارت های جنگی ویژه و مهارت های کار با اسلحه یکی را انتخاب کنند. این لشکرها عبارت اند از:

Call of Duty WWII برای PS4، ایکس باکس وان و سیستم های رایانه ای عرضه شد– Infantry: منعطف ترین لشکر این بازی است و برای انجام نبردهای طولانی و معمولی طراحی شده است. مهارت ویژه سربازان این لشکر حمله با سرنیزه است که می تواند منجر به نبردهای خونینی شود.
– Airborne: این لشکر سریع و بی سر و صدا حرکت میکند. بازیکنان میتوانند در این گروه از اسلحه های مسلسل و صدا خفه کن در حین نبردها استفاده کنند؛ این گروه بیشتر برای انجام عملیات های مخفیانه مناسب هستند.
– Armored: این لشکر بهترین قدرت آتش را دارند و مجهز به ماشین اسلحه (machine guns) و موشک انداز هستند.
– Mountain: این لشکر برای انجام عملیات های دوربرد مناسب هستند و مجهز به اسلحه های تک تیرانداز اسنایپر هستند.
– Expeditionary: در این لشکر سربازان از شات گان برای نابودی دشمنان استفاده می کنند.