هم رسان: در حال حاضر عنوان های بسیار خوبی در کنسول نینتندو سوئیچ ارائه شده است اما مطمئناً بازیکنان به همان اندازه که علاقه مند بازی های نینتندو هستند تمایل دارند تا بتوانند بازی های محبوب PC و کنسول ها ی دیگر را نیز در کنسول نینتندو بازی کنند. حالا به نظر می رسد که این فرصت برای علاقه مندان به کنسول نینتندو فراهم شده است.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از ابرگیزمو، طبق گزارش Gaming Intel، ظاهراً بازی Call of Duty برای کنسول نینتندو سوئیچ ارائه خواهد شد. البته این امکان وجود دارد که این نسخه از بازی مشابه نسخه های معمول Call of Duty نباشد و در عوض در سبک بازی های Battle Royale و مبتنی بر بازی Call of Duty باشد. بدین ترتیب اگر انتظار ارائه ی Black Ops 4 را در این کنسول داشته اید باید بگوییم که چنین اتفاقی نمی افتد.

Call Of Duty به نینتندو سوئیچ می آیدنکته جالب توجه این است که گفته می شود Black Ops 4 نیز حالت Battle Royale دارد و طبق گزارش مذکور این حالت می تواند به عنوان یک بازی / حالت جداگانه باشد که به صورت مستقل در سوئیچ ارائه می شود.
پیش از این در سال 2017 نیز شایعاتی پیرامون توسعه ی بازی Call of Duty برای کنسول سوئیچ منتشر شده بود. اکنون این شایعات دوباره جان گرفته اما تاکنون اکتیویژن هیچ واکنشی به این شایعات نداشته است. پیش بینی می شود نسخه ی کامل Black Ops 4 در تاریخ 27 اردیبشت عرضه شود و احتمال دارد که در این تاریخ توسعه ی نسخه سوئیچ نیز تایید شود.