هم رسان: تاکنون هر سال و بدون هیچ وقفه ای شاهد عرضه ی یک نسخه ی جدید از بازی Call of Duty بوده ایم. امسال نسخه ی جدید Call of Duty:WWII توسط استدیو Sledgehammer Games منتشر شد.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از ابرگیزمو، حالا سوالی که مطرح می شود این است که سال آینده چه نسخه ای از این بازی منتشر خواهد شد؟ به گزارش GameSpot به نظر می رسد که عنوان بعدی Call of Duty احتمالاً Black Ops 4 خواهد بود.
گروه Cowen & Company’s بر اساسا نتایج تحلیلی که به دست آورده اند، پیش بینی می کنند که عنوان نسخه ی 2018 بازی Call of Duty احتمالاً Black Ops 4 خواهدبود. مشخص نیست که این گروه چگونه به چنین نتیجه ای رسیده اند، اما اگر شما از نسخه قبلی Black Ops 3 که در سال 2015 منتشر شد، لذت برده اید بنابراین احتمال دارد که منتظر عرضه ی نسخه ی بعدی این بازی نیز باشید.

 احتمال عرضه Call Of Duty:Black Ops 4 در سال 2018سال گذشته اکتیویژن بازی Call of Duty: Infinite Warfare را منتشر کرد. تریلرهای اولیه این بازی با انتقادها و نارضایتی های بسیاری از سوی بازیکنان و طرفداران این مجموعه رو به رو شد اما در نهایت توانست رضایت کاربران خود را تا حدودی کسب کند. امسال نیز World War II منتشر خواهد شد و به نظر می رسد اکتیویژن این نسخه را در پاسخ به Battlefield 1 که دارای مضمون جنگ جهانی اول بود، تولید کرده است.
گروه Cowen & Company علاوه بر اینکه پیش بینی کرده عنوان 2018 این بازی ها Black Ops 4 خواهد بود، عقیده دارد که Call of Duty: WWII عملکرد بهتری نسبت به Infinite Warfare خواهد داشت.