هم رسان: اخیراً نینتندو اعلام کرد کنسول سوئیچ با سرعت بسیار بالایی در امریکا به فروش می رسد.حالا به تازگی اطلاعات بیشتری در این باره منتشر شده است.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از ابرگیزمو، طبق اعلام نینتندو Legend of Zelda: Breath of the Wild محبوبترین بازی کنسول سوئیچ لقب گرفته است.
با در نظر گرفتن این نکته که این بازی با نقدهای بسیار خوبی همراه بوده و موفق به دریافت جایزه شده و همچنین از عنوان هایی بوده که به همراه این کنسول عرضه شده می توان گفت محبوبیت آن به عنوان بهترین بازی تا حدود زیادی قابل پیش بینی بود. پس از این بازی، عنوان های Super Mario Odyssey، Mario Kart 8 Deluxe، Splatoon 2 و Minecraft: Nintendo Switch Edition به ترتیب در رتبه های دوم تا پنجم قرار گرفته اند.

‘Breath of the Wild’ محبوبترین بازی نینتندو سوئیچ لقب گرفتعنوان مستقل Stardew Valley نیز در جایگاه ششم این جدول قرار گرفته و نشان می دهد سازندگان این بازی تصمیم درستی برای ارائه این بازی در کنسول جدید نینتدو گرفته اند.
از دیگر عنوان های محبوب این کنسول می توان به Mario + Rabbids Kingdom Battle، ARMS، The Elder Scrolls V: Skyrim، 1-2 Switch، Pokken Tournament DX و Rocket League و … اشاره کرد.