هم رسان: شرکت Bose اسپیکر جدیدی را با عنوان SoundLink Micro به خط تولید SoundLink خود اضافه کرده است. این SoundLink Micro جدید با طراحی منحصر به فرد خود یک اسپیکر با قابلیت جابه جایی فوق العاده است.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان به نقل از گیکی گجتز، این اسپیکر به قدری کوچک است که به راحتی در کف دستان شما قرار می گیرد. با Bose SoundLink Micro میتوانید به مدت 6 ساعت موسیقی گوش دهید. این اسپیکر در رنگ های مختلفی وارد بازار خواهد شد که شامل رنگ های مشکی، آبی و نارنجی می شود.
«برایان مگوایر» مدیر محصولات قابل جا به جایی Bose می گوید: «برای گوش دادن در هنگام حرکت هیچ چیزی نمیتواند مانند Micro عمل کند. هیچ اسپیکر بلوتوثی کوچک دیگری نمیتواند صدایی به خوبی این اسپیکر تولید کند، بنابراین شما هرگز آن را از خود دور نخواهید کرد.»

اسپیکر Micro همراه با فناوری روز ارائه شده است. یک مبدل سفارشی جدید، رادیاتورهای پسیو کوچک و باطری لیتیوم-یون قابل شارژ در کنار هم به عنوان یک سیستم میکرو در اسپیکر Bose SoundLink Micro قرار دارند. اسپیکر Micro که به راحتی در کف دستان شما جا می گیرد، می تواند صدایی متفاوت تولید کند و شما می توانید به مدت بیش از 6 ساعت با صدایی بلند و واضح به آهنگ های مورد علاقه خود در هنگام حرکت گوش دهید.
برای کسب اطلاعات بیشتر درباره Bose SoundLink Micro می توانید به لینک زیر بروید. قرار است فروش این اسپیکر از سی ام شهریور ماه در انگلستان با قیمت 99.95 یورو آغاز شود.