هم رسان: شرکت Bose این هفته به دامنه هدفون‌های خود یک هدفون نویز گیر تمام عیار به نام QuietComfort 35 را افزود. این هدفون، مجهز به فناوری نویزگیر صوتی است و به طور مداوم به اندازه گیری، مقایسه و پاسخ دادن نسبت به صداهای خارجی می‌پردازد.

به گزارش هم رسان، هر چه هدفون با کیفیت‌تر باشد، لذت گوش کردن موسیقی هم بیشتر می‌شود. این نکته‌ای است که تمام علاقه‌مندان به موسیقی به آن اعتقاد دارند.

هنگامی که این هدفون به یک گوشی تلفن همراه و یا تبلت وصل می‌شود، می‌تواند به طور خودکار با چندین دستگاه متعدد جفت یا pair شده و بعد از آن می‌تواند به طور خودکار از یک دستگاه به دستگاه دیگر متصل شود. هنگام استفاده از هدفون QuietComfort 35 به صورت بی سیم می‌توان با یک بار شارژ تا 20 ساعت از آن استفاده نمود اما اگر آن را با سیم استفاده نمایید، مدت زمان استفاده دوبرابر شده و به 40 ساعت می‌رسد.

هدفون QuietComfort 35 می‌تواند از طریق یک نرم افزار که برای هر دو گوشی iOS و اندروید در دسترس است قابل کنترل باشد. به این ترتیب می‌توانید تمام اتصالات خود را به آسانی مدیریت کنید. در فیلمی که مشاهده می‌کنید، در مورد ویژگی‌هایی که می‌توانید از این هدفون انتظار داشته باشید، توضیح داده شده است. وقتی هدفون QuietComfort 35 روشن می‌شود در همان لحظه هرگونه سر و صدا و نویز خارجی محو می‌شود و شنیدن موسیقی را با کیفیتی بی سابقه تجربه خواهید کرد؛ به طوری که انگار اولین بار است به آن گوش می‌دهید. هیچ جادویی در کار نیست و میکروفن‌های داخل و خارج گوشی‌های هدفون از آرایش دقیقی برخوردارند. این هدفون یک وسیله الکترونیکی اختصاصی است که به طور مداوم به اندازه گیری، مقایسه و پاسخ به نویزها می‌پردازد و یک سیگنال برابر و مخالف برای لغو صداهای خارجی ارسال می‌کند. بنابراین یا می‌توانید به موسیقی مورد علاقه خود گوش دهید و یا اگر خواهان سکوت و نشنیدن صدای اطراف هستید نیز می‌توانید از این هدفون استفاده نمایید.

bose-wireless-headphones

ویژگی‌های هدفون QuietComfort 35 به شرح زیر است:

-جدیدترین نویز گیر صنعت تولید هدفون است که حتی کوچک ترین صدای محیط خارجی را حذف و کیفیت صدای موسیقی را بهتر می‌کند

– اتصال بی سیم به دستگاه‌های شما از طریق بلوتوث و NFC

– از موادی ساخته شده که بسیار سبک بوده و برای استفاده در کل روز امکان پذیر خواهد بود

– نرم افزار مربوطه، مدیریت دستگاه‌های جفت شده و ایجاد یک تجربه کاملاً شخصی را فراهم می‌آورد

قیمت این هدفون 350 دلار است.

منبع: geekygadgets