هم رسان: شرکت Bose محصولات گران قیمت زیادی را تولید کرده اما نمی‌توان انکار کرد سری Quiet Comfort هدفون‌های حذف کننده نویز این شرکت یکی از بهترین محصولات این شرکت است.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از ابرگیزمو، این هدفون معمولاً به افرادی که بیشتر مواقع با هواپیما سفر می‌کنند و یا این که می‌خواهند نویزها و سرو صداهای محیط را قطع کنند پیشنهاد می‌شود.
به همین دلیل ما از شنیدن اخبار مربوط به ساخت یک اییرباد هوشمند با نام Bose Sleepbuds توسط این شرکت تعجب نکردیم. اما مسئله جالب توجه درباره این اییرباد ها این است که شرکتی به بزرگی Bose تصمیم گرفته ساخت این اییرباد را از طریق پلتفرم سرمایه گذاری مشترک Indiegogo آغاز کند. این شرکت ادعا می‌کند این مسئله به مشتریان اجازه می‌دهد تا نمونه‌های اولیه را امتحان کنند و نظرات خود را مطرح سازند.
Sleepbuds چیست؟ این محصول جدید درواقع یک اییرباد است که برای کمک به خواب بهتر شما طراحی شده است. طرز عملکرد این دستگاه شبیه به هدفون‌های حذف کننده نویز است. اییرباد Sleepbuds از طریق سرهای ایزوله کننده نویز و همچنین از طریق پوشش الکترونیکی صدا که توسط Bose طراحی شده است جلوی اختلالات صوتی رایج در زمان خواب را می‌گیرد.

همچنین در این اییرباد های آهنگ‌های آرامش بخشی وجود دارد که به خواب فرو رفتن را بسیار راحت‌تر می‌کند. البته شما می‌توانید با وجود یکشی خارجی در گوشتان به خواب بروید یا نه داستان دیگری است. همچنین می‌توان این دستگاه را برنامه ریزی کرد تا شما را بیدار کند، و از آنجایی که داخل گوش شما قرار دارد، صدای هشدار فردی را که در کنار شما خوابیده است را بیدار نمی‌کند.
همانطور که Verge اشاره می‌کند Bose Sleepbuds پیش از خریداری توسط این شرکت با نام Hush شناخته می‌شده است. پس از خرید شرکت، تغییراتی در این دستگاه ایجاد شده است اما در اصل عملکرد اصلی آن تغییری نکرده است. در حال حاضر تمامی نمونه‌های اولیه Sleepbud به فروش رسیده‌اند. هنوز اطلاعاتی درباره برنامه‌های Bose برای رونمایی و عرضه این محصول وجود ندارد.