هم رسان: بی ام و مارس سال گذشته از معرفی کانسپت تمام الکتریکی به نام iX3 در نمایشگاه Auto China سال 2018 پکن خبر داد. کانسپت iX3 اولین شاسی بلند (SUV) تمام الکتریکی این شرکت خودروسازی است و همچنین از زمان تولید i3 در سال 2013، این اولین خودروی الکتریکی (EV ) بی ام و خواهد بود که می کند.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از انگجت، به تازگی این شرکت فیلم تبلیغاتی را از مدل 2020 iX3 در توئیتر منتشر کرده است ؛ با وجود اینکه دراین فیلم تبلیغاتی طراحی کامل این خودرو به خوبی مشخص نیست اما طراحی متفاوت جلو پنجره کلیوی شکل آن کاملاً به چشم می خورد.

«هارولد کروگر» رییس شرکت بی ام و ، اطلاعات بیشتری را درباره ی زمان عرضه این مدل اعلام نکرده است. با این حال با توجه به نام این خودرو، به احتمال زیاد این خودرو از سری الکتریکی “i” این شرکت خواهد بود. طبق گزارش آتوبلاگ، این خودرو یکی از ده ها مدل الکتریکی خواهد بود که بی ام و تصیم دارد در سال 2025 ارائه دهد و سبد محصولات الکتریکی (EV ) خود را گسترش دهد. علاوه بر توسعه ی خودروهای الکتریکی دیگر از جمله مدل کوپه و یک خودروی لوکس خودران، بی ام و همچنین وارد عرصه ی تولید باتری EV شده وبرای ایجاد یک شبکه شارژ در سراسر اروپا با سایر خودروسازان بزرگ همکاری می کند.
نمایشگاه Auto China 2018 از 5 اردیبهشت آغاز به کار خواهد کرد بنابراین به زودی می توانیم شاهد طراحی کامل iX3 باشیم.