هم رسان: کارشناسان معتقدند بلیزارد هنوز تصمیمی به ارائه ی محتوای جدید برای بازی Overwatch نگرفته است چرا که از زمان انتشار این بازی تا کنون قهرمانان جدیدی را به بازی اضافه کرده است. به تازگی بلیزارد تیزر تبلیغاتی جدیدی را در توییتر منتشر کرده است که بر اساس آن انتظار می رود قهرمان جدیدی به این بازی اضافه شود.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از ابرگیزمو، در این توییت درباره ی روش مبارزه “Operation White Dome” صحبت شده است و اشاره به قهرمانان مختلف کنونی این بازی دارد مانند Reinhardt و Torbjorn . همچنین در این توییت به شخصیت درجه اولی به نام “Emre Sarioglu” اشاره شده است و همان طور که پیش از این ذکر کردیم گمانه زنی های وجودد دارد مبنی بر اینکه این شخصیت قهرمان بعدی بازیی خواهد بود.

احتمال اضافه شدن قهرمان جدید به بازی Overwatchبه جز موارد مذکور، این تیزر اطلاعا بیشتری را در اختیارمان قرار نمی دهد. البته این احتمال نیز وجود دارد که این تیزر تنها جنبه ی گمراه کننده داشته باشد چراکه بیلزارد در گذشته نیز تصویری تبلیغاتی از یک قهرمان را منتشر کرده است اما در نهایت قهرمان دیگری را معرفی کرده است.
با توجه به اینکه رویداد “Year of the Dog” بازی Overwatch هنوز به اتمام نرسیده است، تصور می شود که هر گونه تغییری در بازی بعد از این رویداد صورت گیرد.