هم رسان: اغلب بازی های بلیزارد دارای یک نسخه آزمایشی هستند و بازیکنان می توانند پیش از خرید آنها را امتحان کنند اما Overwatch، جدیدترین مجموعه بازی این شرکت فاقد این نسخه آزمایشی است.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از ابرگیزمو، البته بلیزارد برای امکان امتحان این بازی پیش از خرید روش بسیار خوبی را در نظر گرفته است. بلیزارد به تازگی اعلام کرده علاقه مندان به این بازی می توانند از تاریخ 26- 29 آبان Overwatch را به صورت رایگان بازی کنند. بدین تریتب علاقه مندانی که هنوز اقدام به خرید این بازی نکرده اند می توانند این بازی را در تاریخ تعیین شده به صورت رایگان بازی کنند و سپس در صورت تمایل اقدام به خرید آن کنند.

Overwatch رایگان می شودبلیزارد در این باره گفته است: «بازی Overwatch در تاریخ اعلام شده با فهرست کامل 26 قهرمان و 16 نقشه در دسترس است و بازیکنان می توانند آن را در حالت های مختلفی از جمله Quick Play، Custom Games و Arcade بازی کنند. علاوه براین بازیکنان قادر خواهند بود سطح خود را افزایش دهند، جعبه غنایم (Loot Boxes) کسب کنند و قفل گزینه های متنوع سفارشی سازی را باز کنند. همچنین در صورت خرید این بازی تمامی پیشرفت هایی که در طول انجام رایگان این بازی کرده اید برای شما ذخیره می شود.»
طبق اعلام بلیزارد، بازیکنان برای ادامه بازی خود باید از همان حساب کاربری استفاده کنند که در روزهای رایگان این بازی استفاده کرده اند. انتظار می رود بلیزارد در آینده تاریخ های دیگری را برای اجرای رایگان بازی اعلام کند، گرچه طبق شنیده ها این احتمال نیز وجود دارد که بلیزار نسخه آزمایشی را برای این بازی در نظر گرفته باشد.