هم رسان: در چند هفته گذشته گزارشات متعددی مبنی بر رونمایی بلک بری از یک گوشی جدید به همین زودی منتشر شده است. لیست های صدور گواهینامه که تاکنون مشاهده شده اند نشان می دهد که این دستگاه جدید، جانشین BlackBerry KeyOne خواهد بود. شرکت که نام این گوشی جدید را به طور رسمی BlackBerry Key2 نامیده است، قصد دارد در ماه آینده رسما آن را معرفی کند.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از ابرگیزمو، شرکت BlackBerryMobile تاریخ رونمایی از گوشی BlackBerry Key2 را در حساب رسمی توئیتر خود اعلام کرده است. شرکت تائید کرده است که قرار است رویدادی در تاریخ 7 ژوئن در ساعت 10 صبح در نیویورک به همین منظور برگزار شود. همچنین در این توئیت آمده است که گوشی BlackBerry Key2 نامیده خواهد شد.

تاریخ رونمایی از BlackBerry Key2 اعلام شددر حال حاضر اطلاعات و جزئیات دیگری درباره این گوشی در دست نیست، اما از آنجایی که این گوشی جانشینی برای KeyOne خواهد بود، می توان با اطمینان گفت که این گوشی مجهز به یک کیبورد کامل QWERTY خواهد بود. گزارشات دیگر حاکی از این هستند که این گوشی دارای پردازنده اسنپدراگون 660 کوالکام همراه با یک رم 6 گیگابایتی و احتمالا یک دوربین دوگانه خواهد بود که این اولین تجربه بلک بری در این زمینه است.
مسلما این گوشی به سیستم عامل اندروید مجهز خواهد بود، چرا که بلک بری دیگر دستگاه هایی با سیستم عامل خودش تولید نمی کند. اما با این حال باید منتظر رونمایی رسمی این گوشی باشیم و ببینیم که این گوشی با چه قیمتی وارد بازار خواهد شد.