هم رسان: بازی جدید و فوق العاده زیبای Black Ops 4 Blackout Battle Royale به زودی در دسترس قرار خواهد گرفت و قرار است به طور رسمی در 12 اکتبر 2018  به طور رسمی معرفی شود، و این بازی برای کامپیوتر ، Xbox One و PlayStation 4 در دسترس قرار گیرد.

اگر شما دوست دارید تا اطلاعات بیشتری در بازه Blackout داشته باشید و تعدادی از راهنمایی های توسعه دهندگان این بازی را بدانید ، می توانید فیلمی که در انتهای این خبر گذاشته شده است را مشاهده نمایید.


بر خلاف عناوین گذشته Call of Duty ، Black Ops 4 اولین بازی می باشد که از یک مبارزات سنتی تک نفره استفاده نمی کند. در عوض Treyarch گزینه بازی چند نفره ، زامبی و یک حالت نبرد جدید رویابل را در Blackout اضافه کرده است.


این بازی شامل 10 نفر از متخصصان که شش نفر از آنها (Ruin, Prophet, Battery, Seraph, Nomad, Firebreak) که از بازی Black Ops 3 به این بازی نیز برگشته اند، در حالیکه چها نفر بعدی (Recon, Ajax, Torque, Crash) جدیدا به این بازی اضافه شده اند. همچنین در این بازی 5 نقش مورد علاقه طرفداران نیز بازسازی شده است که شامل Jungle, Slums, Summit, Firing Range and Nuketown می باشد. Treyarch متذکر شده است که همه نقشه ها در هنگام معرفی در دسترس می باشد و فقط نقشه Kuktown در ماه نوامبر عرضه می شود.