هم رسان: نسخه اندرویدی Bing با صفحه هوم جدید، جستجوی صوتی اصلاح شده و موارد دیگر به روزرسانی شد.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از فون آرنا، شرکت مایکروسافت هر از چند گاهی اپلیکیشن موبایلی Bing خود را مجددا طراحی می کند و یا قابلیت های جدید و ارتقاهای مهمی را به آن اضافه می کند. جدیدترین به روزرسانی این اپلیکیشن شامل چند تغییر ظاهری و چند قابلیت جدید است.
مهمترین مورد اضافه شده به اپلیکیشن اندرویدی Bing یک صفحه اصلی جدید است که امکان دسترسی به صدا، دوربین و فید کاربر را آسان می کند. به گفته مایکروسافت، به لطف پیشرفت های گسترده ای که در برنامه ایجاد شده است، فید جدید یاد می گیرد که شما چه چیزهایی را ترجبح می دهید که بخوانید.

همچنین کاربران Bing این گزینه را در اختیار دارند که به صورت واضح یک داستان یا منبعی که این داستان به آن تعلق دارد را تنها با ضربه زدن به نماد “…” بر روی کارت آن را dislike کنند. به علاوه یک جستجوی صوتی اصلاح شده در این اپلیکیشن وجود دارد که استفاده از آن مسلما سرگرم کننده خواهد بود.
همچنین به روزرسانی اخیر تغییر دادن نام های bookmark را راحت تر می کند. علاوه بر تمام تغییرات ذکر شده ، مایکروسافت همچنین باگ های موجود را نیز اصلاح کرده است، پیشرفت ها و ارتقاءها را سرعت داده است و از لحاظ ظاهری آن را بهبود داده است و موارد دیگر، بنابراین مطمئن باشید که با به روزرسانی برنامه خود به تمامی این اصلاحات و پیشرفت ها دست خواهید یافت.