هم رسان:  اطلاعات مربوط به گوشی Lenovo Z5 و نسبت صفحه نمایش به تصویر بی سابقه آن ویبو منتشر شده است. این شبکه اجتماعی ابتدا گوشه هایی از این گوشی را به نمایش گذاشت و حالا خبر از تاریخ رونمایی رسمی این دستگاه را می دهد.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از جی اس ام آرنا، طبق تائید چانگ چنگ معاون ارشد لنوو و مدیرعامل سابق ZUK، گوشی جدید لنوو در تاریخ 15 خرداد رسما معرفی خواهد شد. این رویداد قرار است در ساعت 2 بعد از ظهر در پکن پایتخت چین برگزار شود.
چنگ امروز در پست دیگری اعلام کرد که زد 5 دنباله ای از سری ZUK است که شامل Z1، Z2 Pro، Z2 و Edge است. این مدیر اجرایی با نشان دادن یک حس نوستالژی نسبت به پوستر این گوشی، گفت تعهد 24 ساعته شبانه روزی و پشتیبانی از مشتریان دلیل اصلی این است که زد 5 در این زمان عرضه می شود.

اگرچه هنوز مشخصات این گوشی تائید نشده است ، اما رونمایی در Film Academy پکن شارژ فوق العاده زیاد باتری این گوشی را نشان می دهد که گفته می شود می تواند تنها با یک بار شارژ، 45 روز به صورت استندبای باقی بماند. چنگ همچنین اعلام کرد که Lenovo Z5 چهار پیشرفت بزرگ تکنولوژیکی و 18 تکنولوژی به ثبت رسیده خواهد داشت که به نظر می رسد بعضی از این تکنولوژی ها مربوط به بخش رابط کاربری خواهد بود و به نظر می رسد که رابط کاربری ZUK به این گوشی بازمی گردد.