هم رسان: شاید نسخه اصلی بازی DOOM آن چنان که باید ترسناک نبود اما عنوان جدید این بازی به لطف گرافیک بهبود یافته و همچنین کسب تجربیات فروان در طول سال ها اکنون حس ترس بیشتری را به بازیکنان القا می کند. حالا تصور کنید انجام بازی DOOM به شکل واقعیت مجازی چه قدر می تواند هیجان انگیز باشد.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از ابرگیزمو، اگر شما از آن دسته افرادی هستید که طرفدار بازی های ترسناک یا واقعیت مجازی هستید ، بدون شک از شنیدن انتشار بازی DOOM VFR استدیو بتسدا (Bethesda) به وجد خواهید آمد. این بازی اوایل سال میلادی جاری در نمایشگاه E3 2017 معرفی شد؛ بتسدا در خلال معرفی این عنوان از پشتیبانی این بازی از PlayStation VR و HTC Vive خبر داد، بنابراین شما می توانید با داشتن هریک از پلت فرم های مذکور این بازی را انجام دهید.

DOOM VFRبازی DOOM VFR اولین بازی نیست که بتسدا نسخه واقعیت مجازی آن را ارائه می دهد. این استدیو پیش از این عنوان Skyrim VR را نیز برای PlayStation VR منتشر کرده است و انتظار می رود که در سال 2018 این عنوان را برای پلت فرم HTC Vive نیز ارائه دهد. همچنین نسخه ی واقعیت مجازی Fallout 4 نیز اواخر ماه میلادی جاری منتشر خواهد شد ، گرچه به نظر می رسد این نسخه در حال حاضر منحصراً برای HTC Vive ارائه می شود.
روش های بازی با PlayStation VR و HTC Vive کاملاً متفاوت است با توجه به اینکه آن ها از دسته های (کنترلر) متفاوتی استفاده می کنند اما به هر حال انجام بازی با آن ها می تواند تجربه ی هیجان انگیزی باشد.