هم رسان: زمانی که شرکت بتسدا برای اولین بار تیزر تبلیغاتی Fallout 76 را منتشر کرد، اطلاعات کمی درباره آن ارائه کرد. این مسئله منجر به مطرح شدن شک و تردید هایی درباره نوع بازی شد، که بنا به گزارشی از Kotaku این طور به نظر می رسید که این یک بازی نقش آفرینی آنلاین از سبک بقا است. اما اخیرا بتسدا اطلاعاتی درباره این بازی منتشر کرده است تا این شک و تردید ها را از بین ببرد.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از ابرگیزمو، باید اشاره کنیم که به نظر می رسد شایعات موجود درباره این بازی حقیقت داشته است و Fallout 76 یک بازی آنلاین چندنفره است. این بازی به بازی کنان اجازه می دهد تا با دیگر بازی کنان در یک دنیای آنلاین تشکیل گروه دهند و برای بقای خود تلاش کنند. همانطور که بتسدا پیش از این اعلام کرده بود، Fallout 76 پیش درآمدی برای سری بازی Fallout است و این به این معناست که تمامی بازی کنانمی توانند بازی را از ابتدا شروع کنند.

بتسدا همچنین اعلام کرده است که محل بازی در ویرجینیای غربی است و در آن از گرافیک، نورپردازی و تکنولوژی نمای افقی جدید استفاده شده است. در صورتی که تصور می کنید Fallout 4 خوب به نظر می رسد، باید بگوییم که با توجه به اسکرین شات های منتشر شده از Fallout 76، نسخه جدید تاثیرگذاری بیشتری خواهد داشت. همچنین قابلیت های جدیدی نظیر Construction and Assembly Mobile Platform در این بازی وجود دارد.
این قابلیت به بازی کنان اجازه می دهد تا پناهگاهی برای خودشان ایجاد کنند، تدارکات خود را در آنجا قرار دهند و خود را از شر دشمنان حفظ کنند. همچنین بازی کنان می توانند بازاری ایجاد کنند و در آنجا با دیگر بازماندگان و یا به عبارت دیگر دیگر بازی کنان به تجارت بپردازند. قرار است بازی Fallout 76 در تاریخ 23 آبان ماه سال جاری منتشر شود و بازی کنانی که این بازی را پیش خرید کنند می توانند به نسخه بتای آن دسترسی داشته باشند.