بهترین برنامه های اندرویدی

هم رسان: هر هفته صدها برنامه و بازی اندرویدی در پلی استور قرار می گیرد که برخی از آنها بسیار کاربردی و جالب هستند. اگر هر روز برنامه های جدید پلی استور را دنبال نکنید، ممکن است برخی از آنها را از دست بدهید اما نگران نباشید! هر هفته پنج مورد از بهترین برنامه ها و بازی های اندرویدی این فروشگاه را به شما معرفی خواهیم کرد.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان، برنامه های این هفته به شرح زیر است:

1. Caffeine

برنامه اندرویدیبرنامه Caffeine از دسته برنامه های تنظیم های سریع است که با استفاده از آن می توانید مدت زمان روشن ماندن صفحه نمایش را تغییر دهید. تنها کافی است بر روی صفحه تنظیمات سریع ضربه بزنید و زمان روشن ماندن نمایشگر را به 5،10،30 یا زمان مشخصی تغییر دهید. این برنامه هنگامی که در حال انجام فعالیت خاصی با دستگاه خود هستید بهترین روش برای روشن نگه داشتن صفحه نمایش است زیرا لازم نیست مرتب وارد بخش تنظیم های دستگاه خود شوید.
دانلود: Caffeine
قیمت: رایگان
خرید درون برنامه ای: ندارد
رتبه بندی: 4.7 / 5
تعداد نصب: 100 – 5000

2. Gratus

برنامه اندرویدیGratus برنامه ای است که طراحی ساده ای دارد و با هدف افزایش انرژی مثبت در افراد توسعه داده شده است. این برنامه با استفاده از یک رابط کاربری ساده افراد را به نوشتن درباره مواردی که برای آنها خوشایند است تشویق می کند. Gratus به شما کمک می کند این موارد را به خاطر بسپارید و با هر بار خواندن و یاد آوری این موارد لبخند بزنید.
دانلود: Gratus
قیمت: رایگان
خرید درون برنامه ای: دارد
رتبه بندی: 4.7 / 5
تعداد نصب: 5,000 – 10,000

3. Read – Simple RSS Reader

برنامه اندرویدیبرنامه Read یک خبرخوان (RSS reader) سریع، زیبا و با کاربری ساده است. در این برنامه شما می توانید فیدهای مورد نظر خود را جست و جو کرده و به آسانی در آنها عضو شوید، برای مقاله ای جدید اعلانیه دریافت کنید و مطالب را ذخیره کنید. رابط کاربری برنامه بسیار ساده و کار با منوی آن بسیار آسان است. نکته مهم دیگر درباره این برنامه این است که رایگان و بدون هیچ تبلیغاتی است.
دانلود: Read
قیمت: رایگان
خرید درون برنامه ای: ندارد
رتبه بندی: 4.1 / 5
تعداد نصب: 1,000 – 50,000

4. Launch – Space is hard

در این بازی، شما باید یک موشک تمام عیار با ابزارهای انسانی راه اندازی کنید. هدف این بازی این است که راکت تنها در یک مسیر مستقیم حرکت کند. شاید در نگاه اول این مسئله بسیار ساده به نظر برسد اما این گونه نیست. کنترل حرکت راکت در یک مسیر مستقیم بسیار مشکل است. برای کنترل این راکت تنها می توانید به سمت چپ یا راست صفحه نمایش گوشی یا تبلت خود ضربه بزنید.
دانلود: Launch – Space is hard
قیمت: رایگان
خریددرون برنامه ای: ندارد
تعداد نصب: 500 – 1,000

5. Kubo

Kubo یک بازی سکه ای (arcade game) است که در آن باید سعی کنید مکعب های مختلف را جمع آوری کنید. مکعب های رنگی از بالای صفحه به سمت پایین حرکت می کنند و شما باید مکعب بزرگ را به سمت سطح های رنگی بچرخانید تا مکعب های رنگی که به سمت پایین می آیند روی رنگ مربوطه قرار بگیرند. قسمت سخت بازی وقتی است که باید رنگ هر سطح مکعب را به خاطر بسپارید تا به سرعت رنگ مکعب بزرگ را با رنگ مکعبی که به سمت پایین می آید، منطبق کنید.
دانلود: Kubo
قیمت: رایگان
خرید درون برنامه ای: ندارد
رتبه بندی: 5 /5
تعداد نصب: 10 – 50