هم رسان: هرهفته صدها بازی اندرویدی در پلی استور قرار می گیرد که برخی از آنها بسیار سرگرم کننده و جالب هستند. این روزها، بیشتر افراد فرصت کافی در اختیار ندارند تا تمامی این بازی ها را بررسی و از میان آنها بهترین ها را انتخاب کنند. از این رو هر چهارشنبه پنج مورد از بهترین بازی های اندرویدی این فروشگاه را به شما معرفی خواهیم کرد.
به گزارش هم رسان، برنامه های برگزیده این هفته به شرح زیر است:

1. Dotowheel

بهترین بازی های اندرویدی هفتهDotowheel یک بازی ساده اما بسیار سرگرم کننده و گاهی اعتیادآور است! تنها کاری که باید انجام دهید این است که اعداد را روی دایره ها قرار دهید. البته باید اعداد را به گونه ای بر روی دایره ها قرار دهید که حداقل سه عدد یکسان بدر کنار یکدیگر قرار بگیرند.
دانلود: Dotowheel
قیمت: رایگان
خرید درون برنامه ای: ندارد
رتبه بندی: 4/6 – 5
تعداد نصب: 1,000- 5,000

2. Drag & Dodge

بهترین بازی های اندرویدی هفتهDrag & Dodge یک بازی بسیار سرگرم کننده، فوق سریع و جالب است. دست خود را بر روی صفحه نمایش دستگاه خود نگه دارید و در همین حال مراقب باشید با دشمنانتان برخورد نکنید. با دوستان خود مسابقه دهید و ببینید چه کسی می تواند مدت بیشتری دوام بیاورد.
دانلود: Drag & Dodge
قیمت: رایگان
خرید درون برنامه ای: دارد
رتبه بندی: 4/5 – 5
تعداد نصب: 1,000- 5,000

3. ERMO

بهترین بازی های اندرویدی هفتهERMO از بازی های پازلی با گرافیک جذاب و ملایم است. با انجام این بازی، خیلی زود قوانین آن را یاد می گیرید. ERMO می تواند ساعت ها شما را سرگرم کند. ERMO شما را در دنیای زیبا و رنگارنگ خود غرق کرده و اجازه می دهد خود را در فضایی آرام احساس کنید.
دانلود: ERMO
قیمت: رایگان
خرید درون برنامه ای: دارد
رتبه بندی: 4/4 – 5
تعداد نصب: 1,000- 5,000

4. Seeing Stars

بهترین بازی های اندرویدی هفتهدنبال یک بازی با گرافیک های خیره کننده و هیجانی هستید؟ پس به ستاره ها بپیوندید و از سیاره خود در Seeing Stars محافظت کنید. این بازی سرگرم کننده مهارت های شما را تقویت می کند.
دانلود: Seeing Star
قیمت: رایگان
خرید درون برنامه ای: دارد
رتبه بندی: 4/5 – 5
تعداد نصب: 100- 500

5. Short Fused

بهترین بازی های اندرویدی هفتهاز دشمنان دوری کنید، قطعات پازل را جمع آوری کنید و به نبرد با زمان بروید. هر یک از دوندگان Short Fused دارای یک ظاهر غیر عادی و عجیب هستند. با فتح پیچ و خم های بی انتها و گیج کننده شخصیت های منحصر به فردی را جمع آوری کنید.
دانلود: Short Fused
قیمت: رایگان
خرید درون برنامه ای: دارد
رتبه بندی: 4/7 – 5
تعداد نصب: 100- 500