هم رسان: هر هفته صدها بازی اندرویدی در پلی استور قرار می گیرد که برخی از آنها بسیار سرگرم کننده و جالب هستند. در دنیای پرمشغله این روزها، بیشتر افراد فرصت کافی در اختیار ندارند تا تمامی این بازی ها را بررسی و از میان آنها بهترین ها را انتخاب کنند. به همین دلیل هر چهارشنبه پنج مورد از بهترین بازی های اندرویدی این فروشگاه را به شما معرفی خواهیم کرد.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان، بازی های برتر این هفته به شرح زیر هستند:

1. Alpha-Beta

بهترین بازی اندرویدیAlpha-Beta بازی سرگرم کننده ی جدیدی از 111% است. در این بازی باید با گروهی از الفبای انگلیسی به مبارزه با دشمنان وحشت زده بروید. برای خود گروه هایی با قهرمانان قدرتمند ایجاد کنید. تمامی حروف الفبا را از فرهنگ لغت جمع آوری کنید و پس از آن با شخصیت ویژه ای ملاقات کنید. با نجات هر حروف الفبا از زندان می توانید گروه بزرگتری را رهبریکند.
دانلود: Alpha-Beta
قیمت:رایگان
خرید درون برنامه ای:دارد
رتبه بندی:4.4
تعداد نصب:100,000 – 500,000

2. Dancing Ball 2

بهترین بازی اندرویدیدر این بازی باید تلاش کنید تا هماهنگ با ریتم آهنگ از کاشی به کاشی دیگر حرکت کنید. Dancing Ball 2 بازی بسیار جالب و البته اعتیاد آوری است که می تواند ساعت ها شما را سرگرم کند. برای انجام این بازی تنها کافی است دست خود را روی صفحه نمایش به سمت راست یا چب بکشید و توپ را در مسیر درست هدایت کنید.
دانلود: Dancing Ball 2
قیمت:رایگان
خرید درون برنامه ای: دارد
رتبه بندی:4.2
تعداد نصب:10,000 – 50,000

3. Pukk

بهترین بازی اندرویدیدر این بازی شما در نقش یک شکارچی گنچ به دنبال طلا در شمال سوئد هستید. این بازی به سبک بازی های دونده (runner) است. در طول مسیر زمستانی سرد این بازی با کوله پشتی هایی برخورد خواهید کرد که برخی از آنها هدایای خوبی را برای شما دارند و در تمام طول بازی یک خرس قطبی دوست داشتنی شما را تعقیب می کند.
دانلود: Pukk
قیمت: رایگان
خرید درون برنامه ای: دارد
رتبه بندی: 4.9
تعداد نصب:1.000 – 5.000

4. Slam Dunk King

بهترین بازی اندرویدیمهارت خود را در پرتاپ توپ در حلقه و انجام حرکات نرم و جمع آوری امتیاز را به عنوان یک بسکتبالیست محک بزنید. با هر بار پرتاب موفق پول بگیرید و رتبه خود را ارتقا دهید. این بازی در سه حالت مختلف از جمله Time Attack (زمانی)، آرکید و Sudden Death ارائه می شود تا بتوانید مهارت های بسکتبال خود را در موقعیت های مختلف بسنجید.
دانلود: Slam Dunk King
قیمت: رایگان
خرید درون برنامه ای: دارد
رتبه بندی: 4.6
تعداد نصب: 1.000 – 5.000

5. Streets of Rage Classic

بهترین بازی اندرویدیخود را با اشیا مختلف از چاقو و بطری گرفته تا لوله های آب مجهز کنید و به مبارزه با اشراری بروید که به دنبال حکومت در شهر هستند. Streets of Rage یکی از بازی های محبوب و خاطره انگیز سونی است که اکنون نسخه اندرویدی آن ارائه شده است.
دانلود: Streets of Rage Classic
قیمت: رایگان
خرید درون برنامه ای: دارد
رتبه بندی:4.6
تعداد نصب: 100,000 – 500,000