هم رسان: هرهفته صدها بازی اندرویدی در پلی استور قرار می‌گیرد که برخی از آن‌ها بسیار سرگرم کننده و جالب هستند. در دنیای پرمشغله این روزها، بیشتر افراد فرصت کافی در اختیار ندارند تا تمامی این بازی‌ها را بررسی و از میان آن‌ها بهترین‌ها را انتخاب کنند. به همین دلیل هر چهارشنبه پنج مورد از بهترین بازی‌های اندرویدی این فروشگاه را به شما معرفی خواهیم کرد.

به گزارش هم رسان، برنامه‌های این هفته به شرح زیر است:

1. Cavefall

در این بازی باید از بالای یک غار تاریک تنها با یک تبر به سمت پایین حرکت کنید. روی دیوارهای غار بپرید و گوی‌های درخشان را جمع آوری کنید و به حشره‌های مزاحم حمله کنید. امتحان کنید، ببینید تا چه مسافتی می‌توانید در این مسیر پیش بروید.
دانلود: Cavefall
قیمت: رایگان
خرید درون برنامه‌ای: دارد
رتبه بندی: 4.7 / 5
تعداد نصب: 10,000 – 50,000

2. Doofus Drop

بهترین بازی‌های اندرویدی هفتهDoofus Drop یک بازی بسیار ساده است. وظیفه شما این است که هدایت یک آدم احمق را برای حرکت روی تپه‌ها بر عهده بگیرید و ببینید چه مسافتی را می‌توانید طی کنید. هنگامی که بر روی یک تپه گیر افتادید می‌توانید از امکانات کمکی بازی استفاده کنید. با جمع آوری ستاره‌ها می‌توانید شخصیت بازی را به یک تپه ران پیشرفته تبدیل کنید.
دانلود: Doofus Drop
قیمت: رایگان
خرید درون برنامه‌ای: دارد
رتبه بندی: 4.5 / 5
تعداد نصب: 100,000 – 500,000

3. Find the Balance

بهترین بازی‌های اندرویدی هفتهدر این بازی باید تلاش کنید اشیا را در حالت تعادل نگه دارید. شما باید سعی کنید با استفاده از اشیایی که در اختیار شما قرار می گیرد یک برج بسازید و سعی کنید که برج نریزد. پیش از آنکه اشیا را انتخاب و آنها را بچرخانید به دقت فکر کنید سپس طناب را قطع کنید.
دانلود: Find the Balance
قیمت: رایگان
خرید درون برنامه‌ای: دارد
رتبه بندی: 4.5 / 5
تعداد نصب: 10,000 – 50,000

4. Redboy and Bluegirl

Redboy and Bluegirl از بازی های tag-team است بدین ترتیب می توانید بین شخصیت های بازی جا به جا شوید. Redboy فقط می تواند الماس های قرمز را جمع کند و به اشیا قرمز دست بزند. Bluegirl نیز فقط می تواند الماس های آبی را جمع کند و به اشیا آبی دست بزند. برای حل معمای هر مرحله از هر دو استفاده کنید تا به مرحله ی بعدی بروید.
دانلود: Redboy and Bluegirl
قیمت: رایگان
خرید درون برنامه‌ای: ندارد
رتبه بندی: 4.1 / 5
تعداد نصب: 100,000 – 500,000

5. QuickDraw

QuickDraw یک بازی سرعتی است. در این بازی باید پیش از آنکه زمان به پایان برسد با استفاده از انگشتانتان با هر سرعتی که می توانید به هدف ها شلیک کنید. هدف این بازی این است که ببینید در پایان زمان بازی به چه تعداد از هدف ها شلیک کرده اید. در این میان موانعی وجود دارد که باعث می شود به هدفتان نرسید و همچنین آیتم هایی وجود دارد که به زمان شما می افزاید.
دانلود: QuickDraw
قیمت: رایگان
خرید درون برنامه‌ای: دارد
رتبه بندی: 5 / 5
تعداد نصب: 100 – 50