هم رسان: هر هفته صدها اپلیکیشن اندرویدی جدید در فروشگاه Play Store در دسترس همه قرار می‌گیرد. اگر هر هفت روز هفته این فروشگاه را تحت نظر نگیرید بعضی از بهترین موارد را از دست خواهید داد اما کارشناسان ما با بررسی این اپلیکیشن ها بهترین موارد را برای راحتی کار شما مشخص می‌کنند.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان ، مطمئن باشید که موارد جالبی را در این فهرست‌ها خواهید دید. با ما همراه باشید و آن‌ها را دانلود کنید.

1. Brain.fm

Brain.fm یک اپلیکیشن موسیقی است که برای بهتر کردن تمرکز، مدیتیشن، استراحت، خواب و دیگر حالت‌هایی از این قبیل طراحی شده است. این اپلیکیشن از موسیقی‌های تولید شده توسط هوش مصنوعی برای بهبود شرایط روحی شما در عرض 15 دقیقه استفاده می‌کند. شما می‌توانید بخش‌هایی از این آهنگ‌ها را برای استفاده آفلاین دانلود کنید و 5 جلسه از این اپلیکیشن را به رایگان امتحان کنید.
دانلود: Brain.fm
قیمت: رایگان
خرید درون برنامه‌ای: دارد
رتبه بندی: 4.6/5
تعداد نصب: 10,000 – 50,000

2. Easy Planner

Easy Planner یک برنامه ریز کاملاً ساده است که نیازی به اتصال به اینترنت ندارد. شما به راحتی می‌توانید فهرست‌ها و وظایف را ایجاد کنید. وظایف به صورت خودکار در اعلان‌های شما قرار می‌گیرد و تنها با یک کلیک می‌توانید وظیفه جدیدی را ایجاد کنید. راحت‌تر از این ممکن نبود.
دانلود: Easy Planner
قیمت: رایگان
خرید درون برنامه‌ای: ندارد
رتبه بندی: 5/5
تعداد نصب: 100 – 500

3. Onetap Glitch

اشکالات و ابهام‌ها معمولاً از نظر هیچ کس خوب نیستند اما آن‌ها می‌توانند افکت‌های خوبی ایجاد کنند. اپلیکیشن ویرایش عکس Onetap Glitch یک افکت زیبا و مبهم همراه با گزینه‌های و تنظیمات مختلف ارائه می‌کند. شما می‌توانید رنگ و شدت این ابهام و اشکال را تنظیم کنید تا به یک افکت تصویری واقعاً زیبا دست یابید.
دانلود: Onetap Glitch
قیمت: رایگان
خرید درون برنامه‌ای: ندارد
رتبه بندی: 3.9 / 5
تعداد نصب: 1,000 – 5,000

4. Life Hacks

همه ما در زندگی خود به ترفندها و مهارت‌هایی نیاز داریم و این اپلیکیشن پر از ترفندهای جالب و مفید برای همه است. شما در این اپلیکیشن بخش‌هایی مانند ترفندهای فناوری، ترفندهای غذایی، ترفندهای بهداشتی و تناسب اندام، ترفندهای زندگی روزمره، ترفندهای پس انداز پول، ترفندهای مخصوص مهمانی، ترفندهایی برای زنده ماندن، ترفندهای فکری خواهید دید.
دانلود: Life Hacks
قیمت: رایگان
خرید درون برنامه‌ای: ندارد
رتبه بندی: 4.6 / 5
تعداد نصب: 500,000 – 1,000,000

5. Flight Icon Pack

Flight مجموعه‌ای از آیکون‌های کوچک و ساده همراه با آیکون‌های سفید و مرتب است که با وال پیپرها و ویجت های ساعت، باطری و آب و هوا تطبیق داده می‌شوند. Flight از آیکون‌های شفافی برخوردار است که به خوبی با پس زمینه شما ادغام می‌شود.
دانلود: Flight Lite
قیمت: رایگان
خرید درون برنامه‌ای: ندارد
رتبه بندی: 4.7 / 5
تعداد نصب: 10,000 – 50,000