هم رسان: هرهفته صدها برنامه و بازی اندرویدی در پلی استور قرار می‌گیرد که برخی از آن‌ها بسیار کاربردی و جالب هستند. در دنیای پرمشغله این روزها، بیشتر افراد فرصت کافی در اختیار ندارند تا تمامی برنامه ها را بررسی و از میان آنها بهترین ها را انتخاب کنند. از این رو هر هفته پنج مورد از بهترین برنامه‌ها و بازی‌های اندرویدی این فروشگاه را به شما معرفی خواهیم کرد.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان، برنامه های این هفته به شرح زیر است:

1. Buttertype

بهترین برنامه ها و بازی های هفتهButtertype نام یک صفحه کلید جدید از سازندگان برنامه Chrooma است. این صفحه کلید با توجه به متنی که تایپ می کنید به شما کلمه پیشنهاد می کند. برای استفاده از کلمات پیشنهاد شده می توانید روی کلید فاصله به سمت راست بکشید. هدف از توسعه ی این برنامه این است که که تا حد ممکن کمتر تایپ کنید و در نتیجه سرعت شما بالاتر برود.
دانلود: Buttertype
قیمت: رایگان
خرید درون برنامه ای: دارد
رتبه بندی: منتشر نشده
تعداد نصب: 500 – 1,000

2.Iconzy

بهترین برنامه ها و بازی های هفتهIconzy یک ابزار مناسب برای دوستداران بسته های آیکون (icon packs) است. این برنامه این فرصت را به شما می دهد تا آیکون ها را از برنامه های موجود در گوشی و بسته های آیکون خود دانلود کنید. همچنین با استفاده از این برنامه می توانید به آسانی برای هر بسته ی آیکونی که نصب می کنید یک میانبر ایجاد کنید.
دانلود: Iconzy
قیمت: رایگان
خرید درون برنامه ای: دارد
رتبه بندی: 4/6 – 5
تعداد نصب: 10,000 – 50,000

3. AutoBirthday

بهترین برنامه ها و بازی های هفتهبا این برنامه هرگز تولد دوستان خود را فراموش نخواهید کرد. AutoBirthday با استفاده از فهرست مخاطبین شما به صورت خودکار تولد آن ها را با ارسال یک پیامک تبریک می گوید. تنها کاری که لازم انجام دهید این است که تاریخ تولد دوستان خود ر ا در اطلاعات تولد مخاطبین خود ثبت کنید.
دانلود: AutoBirthday
قیمت: رایگان
خرید درون برنامه ای: ندارد
رتبه بندی: 5 – 5
تعداد نصب: 10 – 50

4. Brawl Colors

Brawl Colors از دسته بازی های هوش و سرگرمی است . در این بازی باید سعی کنید قطعات رنگی را به گونه ای در صفحه قرار دهید که جا برای همه ی آن ها باشد. قطعات نارنجی بر روی کاشی های آبی قرار می گیرند و قطعات آبی بر روی کاشی های نارنجی.
دانلود: Brawl Colors
قیمت: رایگان
خرید درون برنامه ای: ندارد
رتبه بندی: منتشر نشده
تعداد نصب: 100 – 500

5. Boundland

Boundland یک بازی پلت فرمی است و در آن با حرکت شخصیت بازی در میان سطوح حرکت می کنید. در این بازی هدف شما جمع آوری الماس های رنگی خواهد بود و باید هر مرحله را با گرفتن ستاره به پایان برسانید.
دانلود: Boundland
قیمت: رایگان
خرید درون برنامه ای: دارد
رتبه بندی: 4/ 5 – 5
تعداد نصب: 100 – 500