هم رسان: هرهفته صدها برنامه و بازی اندرویدی در پلی استور قرار می‌گیرد که برخی از آن‌ها بسیار کاربردی و جالب هستند. در دنیای پرمشغله این روزها، بیشتر افراد فرصت کافی در اختیار ندارند تا تمامی برنامه ها را بررسی و از میان آنها بهترین ها را انتخاب کنند. از این رو هر هفته پنج مورد از بهترین برنامه‌ها و بازی‌های اندرویدی این فروشگاه را به شما معرفی خواهیم کرد.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان، برنامه های این هفته به شرح زیر است:

1. Material Notification Shade

این برنامه با انواعی از تنظیمات سفارشی و طراحی های مختلف جایگزین نوار اعلان (notification shade) ثابت گوشی شما می شود. شما می توانید تم های مختلفی از جمله نوقا و اوریو را در آن انتخاب کنید. فرقی نمی کند که کدام تم را انتخاب کنید هریک از المان ها ی اعلان ها می توانند شخصی سازی شوند؛ هر یک از تم ها خود می توانند رنگ تیره، روشن یا متناسب با رنگ برنامه را داشته باشند. این برنامه بسیار کاربردی و جالب است.
دانلود: Material Notification Shade
قیمت: رایگان
خرید درون برنامه ای: دارد
رتبه بندی: 4/5 – 5
تعداد نصب: 10,000 – 50,000

2. Rabbit

یکی از بهترین سرگرمی ها تماشای فیلم و سریال تلویزیونی به همراه دوستان و خانواده است اما گاهی اوقات بودن تمامی افراد در کنار یکدیگر ممکن نیست. برنامه Rabbit این امکان را فراهم می کند تا فیلم ها را به صورت استریم پخش کنید و یک اتاق چت را برای مکالمه ایجاد کنید. بدین ترتیب همه ی افراد می توانند یک فیلم مشابه را از یوتیوب یا نت فیلکس مشاهده کنند و به وسیله اتاق چت ایجاد شده با یکدیگر مکالمه کنند. با استفاده از این برنامه می توانید با دوستان خود فیلم تماشا کنید حتی اگر در کنار هم نباشید.
دانلود: Rabbit
قیمت: رایگان
خرید درون برنامه ای: ندارد
رتبه بندی: منتشر نشده
تعداد نصب: 50,000 – 100,000

3. Smartphone upgrader 2017

این برنامه تنها یک برنامه سرگرمی است. گوشی آیفون 10 (آیفون ایکس) در بالای صفحه نمایش خود یک برش دارد که درون آن حسگرها و دوربین های گوشی قرار گرفته است. عده ای از افراد شاید به این برش آن هم در بالای صفحه نمایش آیفون خندیده باشند. حالا برنامه Smartphone upgrader 2017 این امکان را برای شما فراهم کرده تا بدون پرداخت هیچ هزینه ای این برش را بر روی گوشی اندرویدی خود داشته باشید!
دانلود: Smartphone upgrader 2017
قیمت: رایگان
خرید درون برنامه ای: دارد
رتبه بندی: 4/0 – 5
تعداد نصب: 50,000 – 100,000

4.bubbleOO

شاید این بازی را به شکل های مختلفی در گوشی خود بازی کرده باشید. در بازی bubbleOO باید با پرتاب حباب ها به سمت حباب های رنگی دیگر آن را ها حذف کنید. روش بازی به این شکل است که با پرتاب هر حباب باید سعی کنید سه یا چند حباب یک رنگ در کنار هم قرار بگیرند. پیش از اینکه حباب ها به پایین صفحه بیایند باید تمامی آن ها را بترکانید. با هر پرتاب اشتباه حباب ها به سمت پایین صفحه نزدیک تر می شوند.
دانلود : bubbleOO
قیمت: رایگان
خرید درون برنامه ای: دارد
رتبه بندی: 4/0 – 5
تعداد نصب: 500 – 1,000

5. Tap the Tower

بازی Tap the Tower اساساً نسخه ی جدید بازی قدیمی school Donkey Kong است. بر روی آدمک بازی ضربه بزنید تا ببینید تا کدام طبق برج می توانید ادامه دهید. در طول مسیر مراقب باشید تا با موانع و دشمنانتان بر خورد نکنید و در عین حال مطمئن شوید که تمامی سکه ها را جمع آوری کرده اید. مراقب سقوط بشکه ها از طبقات بالایی برج باشید!
دانلود: Tap the Tower
قیمت: رایگان
خرید درون برنامه ای: دارد
رتبه بندی: 4/0 – 5
تعداد نصب: 100 – 5,000