هم رسان: هرهفته صدها برنامه و بازی اندرویدی در پلی استور قرار می‌گیرد که برخی از آن‌ها بسیار کاربردی و جالب هستند. در دنیای پرمشغله این روزها، بیشتر افراد فرصت کافی در اختیار ندارند تا تمامی برنامه ها را بررسی و از میان آنها بهترین ها را انتخاب کنند. از این رو هر هفته پنج مورد از بهترین برنامه‌ها و بازی‌های اندرویدی این فروشگاه را به شما معرفی خواهیم کرد.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان، برنامه های این هفته به شرح زیر است:

1. PICNIC

PICNIC یک برنامه ی ویرایشگر عکس است و با استفاده از آن می توانید یک روز خسته کننده را به یک روز روشن و آفتابی تبدیل کنید. اگر فکر می کنید عکس هایی که در تعطیلات از خود گرفته اید با یک آسمان آبی یا ابری زیباتر می شود ، این برنامه انتخاب مناسبی برای شما خواهد بود. با استفاده از این برنامه می توانید آسمان های مختلفی را انتخاب کنید و آن را جایگزین آسمان اصلی عکس خود نمایید.
دانلود: PICNIC
قیمت: رایگان
خرید درون برنامه ای: ندارد
رتبه بندی: 4/6 – 5
تعداد نصب: 50,000 – 100,000

2. Venter

گاهی اوقات پیش می آید که می خواهید با کسی درد و دل کنید اما کسی را برای گوش دادن به صحبت هاتون پیدا نمی کنید. به جای اینکه به فیس بوک یا توییتر بروید و داد و هوار کنید می توانید احساسات خود را در ونتر بنویسید و آن ها را به صورت فردی ناشناس ارسال کنید. بدین ترتیب احساس بهتری خواهید داشت و هیچ کس متوجه نمی شود آن فرد شما بوده اید.
دانلود: Venter
قیمت: رایگان
خرید درون برنامه ای: ندارد
رتبه بندی: منتشر نشده
تعداد نصب: 10 – 50

3. Juke Pro

این برنامه گوشی شما را به یک پخش کننده ی موسیقی تبدیل می کند که هر کسی می تواند از آن استفاده کند. تصور کنید که با ماشین خود به مسافرت رفته اید و گوشی خود را با استفاده از کابل aux به رادیو پخش ماشین متصل کرده اید. با استفاده از این برنامه دوستان تان می توانند آهنگ های مورد نظر خود را برای شما ارسال کند تا آن ها را به صف پخش خود اضافه کنید. این برنامه از اسپاتیفای و گوگل پلی موزیک پشتیبانی می کند.
دانلود: Juke Pro
قیمت: $0.99 (نسخه فروشی)
خرید درون برنامه ای: دارد
رتبه بندی: 4/9 – 5
تعداد نصب: 50 – 100

4. Flat Pack

در این بازی در جایگاه یک شخصیت دو بعدی در فضایی سه بعدی قرار می گیرید. شما باید سعی کنید روی سطح اشیاء سه بعدی حرکت کنید به طوری که تمامی گوشی های مکعب را رفته باشید. پس از آن که تمامی سطح های مکعب را طی کردید می توانید وارد مرحله ی بعدی بازی شوید. گاهی اوقات برای جمع آوری تمامی بخش ها لازم است که بپرید یا زاویه ی حرکت خود را تغییر دهید.
دانلود: Flat Pack
قیمت: رایگان
خرید درون برنامه ای: دارد
رتبه بندی: 4/2 – 5
تعداد نصب: 5,000 – 10,000

5. Twiniwt

Twiniwt بازی است که باید سعی کنید در آن تقارن حفظ شود. زمانی که یک آجر را در یک طف حرکت دهید ، دو آجر مشابه در سمت مقابل نیز به شکا متقارن حرکت می کنند. اما اگر آجرها را هل دهید تنها آجر مورد نظر شما حرکت می کند. هدف این بازی این است که آجرها را به سمت هدف مشخص شده ببرید.
دانلود: Twiniwt
قیمت: رایگان
خرید درون برنامه ای: ندارد
رتبه بندی: 4/7 – 5
تعداد نصب: 100 – 500