هم رسان: هر هفته صدها برنامه و بازی اندرویدی در پلی استور قرار می گیرد که برخی از آنها بسیار کاربردی و جالب هستند. اگر هر روز برنامه های جدید پلی استور را دنبال نکنید، ممکن است برخی از آنها را از دست بدهید. اما نگران نباشید! هر هفته پنج مورد از بهترین برنامه ها و بازی های اندرویدی این فروشگاه را به شما معرفی خواهیم کرد.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان، برنامه های محبوب این هفته به شرح زیر است:

1. Chrooma Float Live Wallpaper

Chrooma Float یک تصویر زمینه زنده است که با اضافه کردن حرکات به طراحی تصاویر زمینه، آنها را زیباتر جلوه می دهد. این برنامه از اشکال و رنگ هایی که ما اغلب در طراحی تصاویر زمینه می بینیم استفاده می کند؛ با این تفاوت که به آنها عمق و حرکت می دهد. در این برنامه می توانید اشکال و رنگ های مورد نظر خود را انتخاب کنید. تصاویر پس زمینه در فواصل زمانی مختلف به اشکال مختلفی تغییر می کنند. طراحی سبک و مصرف کم باتری این برنامه را به یکی از بهترین ها در نوع خود تبدیل کرده است.
دانلود: Chrooma Float
قیمت: رایگان
خرید درون برنامه ای: ندارد
رتبه بندی: 4.8/5
تعداد نصب: 10,000 – 50,000

2. PowerLine

برنامه PowerLine یک خط شاخص هوشمند در نوار وضعیت یا بالای نوار نویگیشن است. با استفاده از این خط شاخص می توانید اطلاعات مربوط به باتری، پردازنده (CPU)، حافظه، وای – فای و حتی «میزان اعتیاد به گوشی» را مشاهده نمایید. PowerLine همیشه قابل مشاهده است بنابراین اگر از آن دسته افرادی هستید که علاقه دارید هر لحظه از عملکرد گوشی خود مطلع شوید، این برنامه می تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد.
دانلود:: PowerLine
قیمت: رایگان
خرید درون برنامه ای: ندارد
رتبه بندی: 4.5/5
تعداد نصب: 100,000 – 500,000

3. Golden Hour

اگر از طرفداران عکاسی باشید حتماً می دانید موقعیت های مختلف غروب خورشید با نام های مختلفی خطاب می شود. «ساعت طلایی» یک از این نام ها است. بسیاری از عکاسان اعتقاد دارند این ساعت بهترین شرایط نورپردازی برای عکاسی در روز است. برنامه Golden Hour به شما کمک می کند این زمان را پیدا کنید. در این برنامه زمان شروع غروب خورشید و مدت زمان آن در مکان شما نمایش داده می شود.
دانلود: Golden Hour
قیمت: رایگان
خرید درون برنامه ای: ندارد
رتبه بندی: 4.7/5
تعداد نصب: 100,000 – 500,000

4. Racey Rockets

بازی Racey Rocket یک بازی سرعتی و مسابقه ای است. در این بازی باید با بالا بردن سرعت و استفاده از جایزه ها (bounce) در طول مسیر بهترین زمان ممکن را ثبت کنید. برای هدایت یک سفینه فضایی پر سرعت از میان مسیرهای تنگ و باریک از کنترل کننده های فوق العاده استفاده کنید و با رقیبان خود برای ثبت بهترین زمان در دنیا رقابت کنید.
دانلود: Racey Rockets
قیمت: رایگان
خرید درون برنامه ای: دارد
رتبه بندی: منتشر نشده
تعداد نصب: 10,000 –5,000

5. Zink Colors

بازی Zink Colors از دسته بازی های جورچینی (پازلی) است. هر مرحله دارای رنگ ها و اهداف مختلفی است. هدف بازی این است که هر یک از رنگ ها را با استفاده از حرکت تمامی رنگ ها همزمان و در یک جهت به هدف مربوط به آن متصل کنید. گاهی مجبور خواهید شد برای اتصال رنگ ها به هدف مربوطه چندین رنگ را با یکدیگر ادغام کنید. این بازی بسیار هوشمندانه، سرگرم کننده و با ریتمی آهسته است.
دانلود: Zink Colors
قیمت: رایگان
خرید درون برنامه ای: دارد
رتبه بندی: 4.4/5
تعداد نصب: 1,000 – 5,000