هم رسان: این روزها توسعه دهندگان و عرضه کنندگان بازی‌ها تمایل بسیار زیادی به ساخت DLC دارند تا از این طریق بتوانند درآمد بیشتری را از یک بازی کسب کنند. البته همه بازیکنان تمایلی به خریداری محتواهای جدید (DLC) ندارند و در مقابل برخی علاقه وافری به خریداری چنین محتواهایی دارند.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از ابرگیزمو، اگر شما از آن دسته افرادی هستید که هیچ یک از DLC های بازی Battlefield 1 را خریداری نکرده‌اید باید بگوییم DICE اخیراً اعلام کرده یک از نقشه‌های پریمیوم این بازی را این هفته به صورت رایگان ارائه خواهد کرد. این نقشه Prise de Tahure نام دارد و پیش از این تنها افرادی که نسخه Premium Pass یا بسته الحاقی They Shall Not Pass را خریداری کرده بودند به این محتوا دسترسی داشتند.

این نقشه از امروز به صورت رایگان در اختیار دارندگان پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی قرار می‌گیرد. DICE همچنین اعلام کرده در صورت علاقه بازیکنان به بسته الحاقی این بازی می‌توانند در رویداد یک روزه دوم بهمن به نمونه بسته الحاقی They Shall Not Pass و In the Name of the Tsar به صورت رایگان دسترسی داشته باشند.
انتظار می‌رود در رویداد EA امسال نسخه جدیدی از Battlefield معرفی شود. در ابتدا تصور می‌شد این نسخه Bad Company 3 است اما طبق گزارش‌های جدید ظاهراً نسخه جدید این بازی با نام دیگری معرفی خواهد شد.