هم رسان: انتظار داشتیم که اطلاعات بیشتری درباره هدست های واقعیت ترکیبی ویندوزی از شرکای سخت افزاری مایکروسافت در IFA 2017 به دست بیاوریم و به نظر می رسد که همین طور هم خواهد شد. ایسوس هدست واقعیت ترکیبی ویندوزی خود را در رویداد خبری IFA 2017 خود رسما رونمایی کرد. این هدست در مقایسه با بعضی از هدست های واقعیت ترکیبی دیگر که تاکنون دیده ایم از طراحی کاملا منحصر به فردی برخوردار است.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان به نقل از ابرگیزمو، در طراحی بافت روی دستگاه از چند ضلعی های بیشماری استفاده شده که طراحی زیبای آن را منحصر به فرد می کند، برای ایجاد حالت های بیشتر یک افکت tone-on-tone زیبا در این هدست ها وجود دارد. وزن این هدست کمتر از 400 گرم است و در آن از مواد ضد باکتریایی رده بالایی استفاده شده است. طراحی متعادل این دستگاه از فشار وارده بر بینی و صورت کاربر کم می کند و در نتیجه استفاده از این دستگاه برای مدت طولانی راحت خواهد بود.

از نظر فنی باید بگوییم که این هدست از قابلیت inside-out tracking (حسگرهای درونی) همراه با دو دوربین ردیاب در جلو با قابلیت ردیابی موقعیتی 6 درجه آزادی برخوردار است. این هدست به سخت افزار خارجی نرم افزار برای این قابلیت نیازی ندارد و در نتیجه کاربران می توانند در عرض چند دقیقه آن را فعال و اجرا کنند.
ایسوس تائید کرد که این هدست واقعیت ترکیبی ویندوزی با قیمت 449 یورو عرضه خواهد شد. که با نرخ تبدیل کنونی قیمت آن 535 دلار خواهد بود و در نتیجه در زمان توزیع این دستگاه می توانید قیمت آت را ارزیابی
البته شرکت هنوز زمان دقیق توزیع این هدست را اعلام نکرده است.