هم رسان: پس از معرفی کانسپت آستون مارتین به نام ونکوییش زاگاتا (Vanquish Zagato) در اردیبهشت ماه،  به تازگی شرکت آستون اعلام کرده این خودرو در دست تولید است.

به گزارش هم رسان، تولید این خودرو به صورت محدود و تعداد 99 دستگاه خواهد بود.  مدل جدید استون مارتین (Vanquish Zagato) ماه گذشته برای اولین بار در Concorso d’Eleganza Villa d’Este معرفی شد.

ونکوییش زاگاتا نسبت به مدل قبلی نمونه قدرتمندی است. توان موتور 6.0 لیتری V12 و خروجی 600 اسب بخار دارد. با این موتور، خودرو در طی 3.5 ثانیه به شتاب 0-60mph می‌رسد. این عملکرد موتور و سیستم تعلیق منحصر به فرد منجر به حس تجربه خاصی از رانندگی با یک خودروی GT می‌شود که منحصر به ونکوییش زاگاتا است.

Aston_Martin_Vanquish_Zagato_Concept_02-large_trans++NwJyN5aFH1f8m-UGCq32YIV4XZMU8yV22wInfrfUWRg

طراحی‌های دیگر خودرو شامل چراغ‌های جدید با ظاهر مدور کشیده در عقب خودرو است که ظاهری کلاسیک به خودرو بخشیده است. این چراغ‌ها دارای فن آوری چراغ‌های LED است. همچنین آینه‌های کنار خودرو برای One-77 توسعه یافته است. خطوط قسمت عقب خودرو نیز شباهت بسیاری به مدل DB11 استون مارتین دارد و با یک اسپویلر و طراحی hatch است که صندوق با شیشه عقب یکپارچه شده و برای دسترسی کامل به صندوق عقب تکمیل شده است. بدنه این خودرو به طور کامل از فیبر کربن است و 4 اگزوز در قسمت منحنی بدنه آن قرار گرفته است.

aston-martin-vanquish-zagato-concept-designboom-02-818x460

Aston-Martin-Vanquish-Zagato-Interior-1280x720

am-zagato-concept-2016-449

منبع: geeky-gadgets