هم رسان: مدت زمان زیادی است که طرفداران مجموعه بازی های Assassin’s Creed منتظر نسخه جدیدی از این بازی هستند زیرا یوبی سافت برای بازنگری قسمت های مهم این بازی به وقت بیشتری نیاز داشت.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از ابرگیزمو، انتظار می رود عنوان Assassin’s Creed Origins با تغییرات متفاوتی ارائه شود. زمان زیادی به تاریخ انتشار این بازی نمانده و به تازگی یوبی سافت تریلر هنگام عرضه این بازی را با کیفیت 4K منتشر کرده است.
معمولاً تریلرهای هنگام عرضه در روزی که قرار است بازی عرضه شود منتشر می شود اما به نظر یوبی سافت این تریلر را کمی زودتر منتشر کرده است. این تریلر با عنوان Legend of the Assassin منتشر شده و داستان Bayek، شخصیت اصلی بازی جدید Assassin’s Creed را روایت می کند.

تریلر هنگام عرضه Assassin’s Creed Origins با کیفیت 4K یوبی سافت در حال حاضر در حال آماده سازی برای انتشار عنوان جدید Assassin’s Creed است. این شرکت اخیراً جزییات DLC بازی Assassin’s Creed Origins را طی پستی اعلام کرده است. بازیکنان می توانند این DLC را به دو صورت رایگان و پولی تهیه کنند. خود این عنوان جمعه این هفته به تاریخ 5 آبان برای پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد.