هم رسان: یوبی سافت به تازگی با انتشار کلیپ بسیار کوتاهی در صفحه رسمی توئیتر خود رسماً نسخه جدید Assassin’s Creed Odyssey را معرفی کرد. در این کلیپ به نظر یکی از جنگجویان اسپارتان با ضربه پا دشمن را از بالای یک صخره به پایین پرتاب می کند.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از گیکی گجتز، تنها چند ساعت بعد از اینکه تصویری از لوازم keychain به بیرون درز کرد، یوبی سافت با انتشار این کلیپ چند ثانیه ای به معرفی رسمی این بازی پرداخت. همچنین با توجه به برگزاری نمایشگاه E3 2018 در چند روز آینده انتظار می رود که یوبی سافت جزئیات بیشتری از این بازی در این نمایشگاه در اختیار علاقه مدان قرار دهد.

معرفی رسمی Assassin’s Creed Odyssey پیش از E3 2018علاوه بر انتشار اطلاعات جدید انتظار می رود که یوبی سافت در E3 2018 تریلر بلندی از این بازی را برای آشنایی بیشتر علاقه مندان به نمایش بگذارد و همچنین انتظار می رود داستان بازی در یونان باستان شکل بگیرد.
انتخاب روایت داستان در یونان باستان این امکان را به یوبی سافت می دهد تا از افسانه های قهرمانانه و اسطوره ای غنی این دوران بهره ببرد. طبق شاعات گفته می شود بازی Assassin’s Creed Odyssey سال 2019 عرضه خواهد شد و نسبت به نسخه Assassin’s Creed: Origins ، عناصر سبک RPG بیشتری را شامل می شود.