هم رسان: چند هفته پیش یوبی سافت تیزر چند ثانیه ای از نسخه جدید Assassin’s Creed را منتشر کرد. این تیزر نشان می داد که به احتمال زیاد داستان این بازی در یونان روایت خواهد شد چرا که تصویر سازی این تیزر شباهت بسیاری به 300 فیلمی که از یونان باستان ساخته شده است ، داشت.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از ابرگیزمو، حالا یوبی سافت این بازی را رسماً در نمایشگاه E3 2018 رونمایی کرده است. بازیکنان در ابتدای بازی می توانند شخصیت بازی را ازمیان Alexios یا Kassandra انتخاب کنند؛ یوبی سافت ادعا می کند که این بازی بسیار پویا خواهد بود و در صورت انتخاب هریک از شخصیت ها اتفاق های متفاوتی خواهد بود و از یک خط مشی تبعیت نمی کند.

به گفته ی یوبی سافت: ” امکان انتخاب شخصیت بازی در ابتدای Assassin’s Creed Odyssey این امکان را به بازیکنان می دهد که با انتخاب خود دیالوگ ها، متحدان و روابط عاطفی داستان را تغییر دهند. در این بازی شاهد اولین ساخته های دست بشر همچون سلاح Spear of Leonidas (سلاح ارتش لئونیداس) خواهید بود و می توانید در حین سفر خود در یونان، شکار دشمنان مخفی، ملاقات افراد تاریخی مشهور ، روبه رویی با افسانه و مبارزه در در جنگ بین آتن و اسپارتا به توانایی های جدید و فوق العاده ای دست پیدا کنید.”
بازی Assassin’s Creed Odyssey در تاریخ 13 مهر امسال برای ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد.