هم رسان: تیم عکاسی و توسعه Arculus در نیوزیلند، سیستم تثبیت کننده دوربین پیشرفته ای را به نام Onyx ایجاد کرده است که روشی جدیدی برای استفاده، تثبیت و محافظت از دوربین شما ارائه می دهد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد این سیستم حفاظتی سبک وزن که در اصل برای راحتی استفاده از دوربین طراحی شده است، ویدئو زیر را مشاهده کنید.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از گیکی گجتز، Onyx توسط کیکاستارتر رونمایی شده است تا بتواند بیش از 350 هزار پوند سرمایه اولیه خود را در طی 28 روز آینده به دست آورد. این سیستم تثبیت کننده دوربین شامل پک های باطری در دو طرف، شارژر باطری، بخش های اضافی برای ایجاد تعادل دقیق و صفحه نگهدارنده دوربین است. ” ONYX اولین پایه تراز نگهدارنده دوربین سه محوری است که به صورت تولید افزایشی ساخته شده است. طراحی کاملا جدید و شگفت انگیز، مواد پیشرفته و همچنین تکنیک های ساخت این پایه باعث شده است تا این سیستم بسیار سبک باشد، کار با این سیستم محافظت از دوربین بسیار راحت است.”

” وزن یکی از مولفه های مهم در جا به جایی دوربین های دستی به حساب می آید. بدنه این سیستم از آلیاژ تیتانیوم تفجوش لیزری ساخته شده است که با لایه ای از فیبر کربن پوشیده شده است. وزن این دستگاه با محاسبات دقیق به دست آمده است تا بتواند بیشترین توان و یکپارچگی ساختاری را ارائه دهد. بنابراین این دستگاه عمر زیادی دارد و می توانید به کمک آن عکس هایی بگیرید که هیچ کس قادر نخواهد بود مانند آن را بگیرد. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره Onyx می توانید به سایت کیک استارتر مراجعه کنید.