هم رسان: تاکنون درباره ی تعدادی از ویژگی های جدیدی که به واسطه iOS 11.3 در آیفون ممکن می شود، شنیده ایم. و به تازکی نیز جزییات بیتری در این زمینه منتشر شده است.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان و به نقل از گیکی گجتز، اپل اخیراً اولین نسخه بتا iOS 11.3 را منتشر کرده است و به نظر می رسد این نسخه از آی او اس قابلیت Family Purchases را با Face ID در این گوشی ممکن کرده است. این قابلیت پیش از عرضه آیفون 10 با Touch ID ارائه می شد.
اکنون به نظر می رسد این قابلیت قرار است با عرضه ی iOS 11.3 در گوشی آیفون 10 ارائه شود. برای کسب اطالاعات بیشتر می توانید فلم زیر را تماشا کنید.

قابلیت Family Purchases با iOS 11.3 به آیفون 10 می آید (+ فیلم)این نرم افزار همچنین قابلیت های جدید دیگری را برای آیفون و آیپد به ارمغان می اورد که از آن جمله می توان به ARKit 1.5 جدید اپل و قابلیت های دیگری مانند Business Chat در برنامه Messages و بسیاری موارد دیگر اشاره کرد.
با این به روز رسانی چهار اموجی انیمیشنی (Animoji) جدید نیز به آیفون اضافه می شود و تعداد این اموجی ها را به 16 می رساند. این اموجی ها عبارت اند از : اژدها، خرس، شیر و اسکلت. در حال حاضر مشخص نیست این نسخه از آی او اس چه زمانی در دسترس قرار می گیرید. در صورت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه شما را مطلع خواهیم کرد.