هم رسان: اپل نسخه بتای جدیدی از iOS 11.1 را اخیراً منتشر کرده و مسئولین اعلام کردند این نرم افزار جدید ایموجی های جدیدی برای آیفون و آیپد ارائه می‌کند. این ایموجی های جدید از کاراکترهای تائید شده در Unicode 10 است و صدها مورد از این ایموجی ها در حال حاضر موجود است.

به گزارش پایگاه خبری هم رسان به نقل از گیکی گجتز، ایموجی های جدید iOS 11 شامل صورتک‌های لبخند، شخصیت‌هایی با جنسیت نامشخص، حیوانات، غذا، موجودات افسانه‌ای و غیره است.
ایموجی های جدید طوری طراحی شده‌اند که تمامی جزئیات را در بر می‌گیرند و از کاراکترهای تائید شده در Unicode 10 ساخته شده‌اند. iOS 11.1 همچنین شامل کاراکترهایی خواهد بود که در مراسم روز جهانی ایموجی معرفی شدند که می‌توان مواردی مانند تصویر خانمی با روسری، یک آقای ریش دار، زامبی، فردی با حالت چهار زانو نشسته و غذاهای جدید مانند ساندویچ و نارگیل را در میان آن‌ها دید. همچنین در بین به روزرسانی ها می‌توان ژست Love-You را هم دید که بر اساس علامت دست «دوستت دارم» در زبان نشانه‌های آمریکایی طراحی شده است.

شما می‌توانید اطلاعات بیشتری درباره این ایموجی های جدید در نسخه جدید آی او اس به لینک اپل مراجعه کنید. نرم افزار iOS 11.1 در حال حاضر در نسخه بتا عرضه شده است و تاکنون هیچ اطلاعاتی درباره زمان انتشار این نرم افزار برای کاربرد همه افراد وجود ندارد.
اپل اعلام کرده هفته آینده یک نسخه بتا از این نرم افزار را برای توسعه دهندگان و آزمایش کنندگان عادی منتشر خواهد کرد. این نسخه شامل ایموجی های جدید خواهد بود.